Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Telewizor OLED spełnia oczekiwania

Sony zdołało ulepszyć swoją ofertę, aby pozycjonować gamę obejmującą modele A80K/A83K/A84K jako najlepszy stosunek jakości do ceny w swoim katalogu OLED. W rzeczywistości ulepszenia są liczne w porównaniu z ubiegłym rokiem. Obraz jest sublimowany przez przetwarzanie procesora kognitywnego, a niewielki wzrost jasności zapewnia bardziej szczere i dynamiczne wrażenia HDR, podobnie jak w przypadku głośności.

Oczekiwane w tym momencie pod względem wrażeń z gier Sony nie zawiodło w tym roku. A83K jest gotowy do działania, aby zapewnić najlepsze możliwe wrażenia z PlayStation 5, nie zapominając o innych graczach. Pomiędzy VRR, 4K przy 120 Hz, HDR i trybem GraNie wykryliśmy żadnych wad. Jedna wada: musisz zadowolić się tylko dwoma portami HDMI 2.1 z czterech portów w tym telewizorze.

Należy jednak wziąć pod uwagę kwestię ceny. Gama Sony A80K jest dostępna na rynku w wyższych cenach niż oferują niektórzy konkurenci. Japończycy polegają na swoich potężnych zasobach w zakresie przetwarzania obrazu i wideo, aby coś zmienić, i oczywiście na ich ekosystemie, od konsoli do gier po głośniki, które są ostatecznie preferowane do użytku z telewizorem Bravia XR.

A potem jest światło! W przypadku A83K poczyniono duże postępy, ale szczytowe światło pozostaje późno, gdy chcesz skorzystać z dedykowanego trybu kinowego. Tak czy inaczej, A83K ma wiele zalet do uwodzenia; Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej kompletnych telewizorów OLED dostępnych obecnie na rynku.

READ  WoW China Shutdown: Gracze mogą pobrać dane konta - World of Warcraft