Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Test uchwytu samochodowego na telefon CD Ugreen: świetny system podłączenia odtwarzacza CD

Podczas gdy większość uchwytów na smartfony jest mocowana do otworu wentylacyjnego, a nawet do przedniej szyby, istnieje więcej oryginalnych modeli. Tak jest w przypadku tego wspornika Ugreen, który należy włożyć do gniazda odtwarzacza CD, jeśli Twój pojazd go posiada.

Po zamontowaniu śruba z tyłu wspornika umożliwia odsunięcie systemu montażowego od wnętrza dysku, aby go tam zamontować, miejmy nadzieję, że go nie uszkodzi. Nie oceniliśmy żadnej konkretnej gry, ale ten system ma kilka znaczących wad.

Przede wszystkim ta podpora potępia użycie odtwarzacza CD, a właściwie prawie, bo w większości przypadków zawsze da się go odczytać, ale nie wkłada się go i wyjmuje z wyraźnie obecną podporą.

Wspornik może również zakrywać i naciskać przyciski radia samochodowego. Może nawet posunąć się tak daleko, że w niektórych przypadkach uniemożliwi pełne włączenie wsparcia. Co więcej, lokalizacja odtwarzacza CD rzadko jest optymalna do trzymania smartfona w polu widzenia.

Na szczęście przegub kulowy ułatwia sterowanie smartfonem, o ile inne elementy go nie blokują. W naszym przypadku sterowanie wentylacją Twingo 1 nie pozwalało iPhone’owi 12 Pro Max (szerokość 78,1 mm) na wystarczająco duże przechylenie do tyłu, więc orientacja nie była optymalna.

READ  Obejrzyj film z przepustki bojowej