Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Technicolor: Dzięki ponad 20 milionom wdrożonych portali szerokopasmowych Technicolor Connected Home udowadnia swoją pozycję lidera w społeczności RDK.

Atlanta, 9 czerwca 2021 – Technicolor Connected Home ogłosił, że wdrożył ponad 20 milionów szerokopasmowych bram RDK dla dostawców usług sieciowych (NSP) na całym świecie. Już w 2016 roku firma Technicolor podjęła wczesne i pionierskie zobowiązanie do świadczenia programu RDK-B dostawcom usług sieci szerokopasmowych i od tego czasu z każdym rokiem obserwuje wzrost popytu na tego typu produkty.

„Technicolor Connected Home ściśle współpracował ze społecznością RDK od samego początku i współpracował w celu opracowania warstwy oprogramowania, która umożliwia NSP nie tylko zapewnianie abonentom optymalnej wydajności łączy szerokopasmowych, ale także opłacalną integrację nowych innowacji i aplikacji” – powiedział Ashwani Segal. , wiceprezes ds. usług szerokopasmowych w Technicolor Connected Home.

RDK to platforma oprogramowania typu open source, która ujednolica podstawowe funkcje używane w podłączonych urządzeniach wideo, szerokopasmowych i IoT. W przypadku łączy szerokopasmowych RDK zapewnia popularną obsługę routingu, Wi-Fi, zarządzania urządzeniami, diagnostyki, interfejsów DNS i IoT, takich jak Bluetooth, Thread i Zigbee.

„Technicolor Connected Home jest światowym liderem w przyspieszaniu adopcji RDK, w tym poprzez jego wdrażanie wśród dostawców usług na całym świecie” – powiedział Jason Briggs, prezes i dyrektor generalny RDK. “Firma podziela nasze zaangażowanie w dostarczanie dostawcom usług oprogramowania, które zapewnia maksymalną wszechstronność i przejrzystość oraz pozwala dostawcom usług na pełną kontrolę nad telemetrią urządzeń i doświadczeniami konsumentów. Rozwiązania Technicolor Connected Home umożliwiają operatorom korzystanie z szeregu technologii dostępu szerokopasmowego w ich obszary zasięgu, aby używać RDK jako standardu platformy oprogramowania dla swoich bram i sieci. Cieszymy się, że Technicolor nadal wnosi tak ważny wkład w społeczność RDK.”

Szybkie przyjęcie RDK-B przez operatorów telekomunikacyjnych, dostawców usług satelitarnych i operatorów kablowych świadczy o pomyślnym przejściu od sprzętu jednofunkcyjnego do otwartych platform, które umożliwiają wprowadzenie na rynek szerokiej gamy nowych usług. Zrewolucjonizowało ekonomię świadczenia usług szerokopasmowych i relacje między krajowymi dostawcami usług a ich abonentami.

READ  Czy Anglia wróci do finału mistrzostw świata? To mistrzostwa świata, o których zawsze marzyłeś

„Sprzęt RDK-B w połączeniu z usługami takimi jak zdalne polecenia głosowe, prywatność i bezpieczeństwo znacznie zmniejszają tempo zmian dla dostawców usług sieciowych” – powiedział Segal. „RDK sprawdziła się jako nieograniczona platforma WAN, która zmniejsza koszty związane z budowaniem oddzielnych warstw oprogramowania dla różnych technologii dostępu i urządzeń. Zmniejsza to ogólną konserwację operacyjną związaną z zarządzaniem wieloma sieciami WAN. ”

Niektórzy klienci Technicolor Connected Home, którzy korzystają ze zintegrowanych urządzeń RDK-B, obejmują:

Zapłacić

stowarzyszenie

Srebrzyk
Austria
Belgia
Brazylia
Kanada
Kanada
Kanada
Dania
Meksyk
Polska
Polska
Stany Zjednoczone Ameryki
Stany Zjednoczone Ameryki
Stany Zjednoczone Ameryki
Stany Zjednoczone Ameryki
Stany Zjednoczone Ameryki

Argentyna Telekomunikacja
Capel Plus
Lot
Na pewno
Rogers
co
Wideotron
tekstylia
megasable
Toya
Vectra
Comcast
Sternik
Atlantyk szerokopasmowy
Fantastyczny
mediacom

###

O Technicolor Connected Home:
Dom jutra podłączony. Dzisiaj
Technicolor współpracuje z czołowymi dostawcami usług, aby pomóc im wdrożyć złożone technologie potrzebne do zapewnienia bezproblemowej łączności i wysokiej jakości rozrywki. Nasze rozwiązania szerokopasmowe należą do najszybszych na rynku z najlepszym w swojej klasie zasięgiem i zawierają najbardziej innowacyjne oprogramowanie do świadczenia usług gigabitowych dla wielu użytkowników w całym domu. Nasze platformy wideo umożliwiają dynamiczne i konfigurowalne interfejsy użytkownika, popularne aplikacje, unikalne funkcje i analizę danych, zapewniając jednocześnie możliwie najkrótszy czas wprowadzenia na rynek. Mając otwarte innowacje w centrum wszystkiego, co tworzymy, zachęcamy do partnerstwa z dobrze prosperującym ekosystemem innowacyjnych firm, które pozwalają naszym klientom oferować swoim subskrybentom większą liczbę usług o wartości dodanej.
https://www.technicolor.com – Podążaj za nami: LinkedIn A Świergot
Akcje Technicolor są notowane na NYSE Euronext Paris (TCH) i notowane w Stanach Zjednoczonych na rynku OTCQX (OTCQX: TCLRY).

Kontakt z mediami:
Karol Bernard
Wiceprezes ds. Marketingu
Technicolor Home Connected
[email protected]

Żelazny Andrews
Mindshare Capture Consulting
[email protected]
+1202669 7416

READ  Rynek systemów informacyjnych i rozrywkowych w Europie i Ameryce Północnej - Analiza branży i ocena możliwości do 2030 r