Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szef kuchni: Dlaczego miałby zadzwonić do M6, aby nie oglądać ostatniego programu na żywo w środę wieczorem?

Zaktualizowano 06.09.2021 o 09:59

Opublikowano 9.06.2021 09:56


M6 zaprasza widzów na obiad na zewnątrz zamiast oglądania ich programu na żywo.
Zrzut ekranu M6

Szef kuchni: Dlaczego dzwoni do M6, żeby nie oglądać ostatniego programu na żywo w środę wieczorem?


06/09 o 09:56

Aktualizacja 06/09 o 9:59 rano

Rzadko spotykany w telewizji M6 zachęca widzów, by nie oglądali finału swojego flagowego programu „Top Chef” na żywo w środę wieczorem. Zamiast tego sieć radzi chodzić do restauracji, aby wesprzeć ich ponowne otwarcie.

To nieoczekiwana zapowiedź M6. „Philippe Echebest, Michele Saran, Helen Darroes i Paul Barré (jury na wystawie, przyp. red.) byli tak zaangażowani ze swoimi kolegami i kolegami podczas kryzysu Covid, że wydawało nam się ważne, aby wspierać ich walkę i towarzyszyć im w tym ważnym dzień dla wszystkich restauracji”Kanał powiedział AFP.

wraz z czterema jurorami.”Nominowani do serialu będą również wysyłać wiadomości przez cały dzień, aby zachęcić Francuzów do powrotu do restauracji., zamiast podążać za finałemnajlepszy szef kuchniNa żywo w najbliższą środę o 21:00.. Widzów zapraszamy również do obejrzenia programu w trybie doganiania (powtórki) na portalu 6play.

Ta „rada” jest podana w Transmisja zwiastuna na kanale Ale także w postach na portalach społecznościowych i wpisach publikowanych w prasie drukowanej. Podążać Pokoje ponownie się otwierają Restauracje, kawiarnie i bary od środy, data trzeciej (i przedostatniej) fazy rozwiązać.

Ta inicjatywa jest bardziej wyjątkowa jako „Top Chef”. Jedna z głównych ofert M6. Pobił rekordy oglądalności w dwunastym sezonie, który kończy się w środę wieczorem. Przyciągnęła średnio 3,9 mln widzów, czyli 17% widowni. Szczytowe 9 lat. Program konsekwentnie piął się w górę listy najchętniej oglądanych programów w wieczory nadawcze.

W sieci internauci chętnie przyjmują takie podejście lub wręcz przeciwnie, postrzegają je jako proces komunikacji. Inni woleliby przełożyć pokaz na inny dzień.”Aby przejść do końca procesuPozostaje odkryć liczbę mszy w czwartek!


READ  Zróżnicowany zwrot giganta rozrywki