Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amandine Petit jest super seksowna w bardzo wysokim bikini, jej niezbędnym na lato akcesorium

Po raz kolejny Amandine Petit sprawiła, że ​​wszyscy zgodzili się na jedno z tych ostatnich zdjęć. Wspaniała Miss France już przybrała pozę we wspaniałym kostiumie kąpielowym, który doskonale podkreśla jej figurę. Ale młoda kobieta dopełnia również swój styl podstawowymi akcesoriami tego sezonu. sprzeciw Tak więc ten perfekcyjny wygląd zależy od Ciebie i idealnie pasuje do czasów.

Amandine Petty: Stroje kąpielowe, na które wszyscy się zgadzają

Królowa urody i mody

Od czasu ubiegłorocznej koronacji Amandine Petit niezawodnie kontynuuje swoją karierę. Tak więc każdy z jego przejawów jest prawdziwym małym wydarzeniem, które może wywołać poruszenie. Niedawno przyjechała ze Stanów Zjednoczonych po tym, jak została wybrana Miss Universe, a królowa piękności nadal zadowala swoich fanów swoimi najpiękniejszymi zdjęciami i najpiękniejszym wyglądem. Już podczas jej wizyty u pięknej blondynki na Florydzie To było W duchu wybrał swój strój kąpielowy na plaży w towarzystwie Sylvie Tellier, przewodniczącej komitetu Miss Francji. Od powrotu młoda kobieta kontynuuje ten sam ton.

Amandine Petit, która niedawno była na korytarzach Roland-Garros, dała swojej społeczności prawdziwy pokaz mody. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, piękna blondynka postanowiła wstąpić do butiku Lacoste, aby kupić odpowiednie na tę okazję ubrania. Nosi długą niebieską spódnicę i mały top z metką Liczba mnoga Krokodyl, dopełnił swój look błękitnym kapeluszem i trampkami tej samej marki. Ale jeśli wybór tego stylu został szczególnie doceniony, jego wygląd również stworzył wydarzenie. sprzeciw Więc wróć po siebie w tej czarnej koszuli, o której wszyscy wciąż mówią.

zapierający dech w piersiach

Obliczenia sugerują, że letnie temperatury gwałtownie rosną Instagram Gwiazdy są rzeczywiście idealnym miejscem na przeżycie prawdziwej parady kostiumów kąpielowych. Ma więc sens, że najpiękniejsza kobieta we Francji zdecydowała się zrobić to samo. Przy okazji krótkiego przejazdu przez Vaucluse w trybie syreny pojawia się Amandine Petit. W tym poście oryginalny Norman rzeczywiście pojawia się w idealnym wyglądzie. Bardzo ubrany Z klasą Czarny kostium kąpielowy jest wykończony pięknymi detalami i uzupełnia jego styl dużymi antycznymi okularami smokey i szalikiem wiązanym na głowie. Co więcej, akcesorium może stać się jednym z must-have roku, ponieważ jest wszędzie eksponowane.

Z boku koszulki Amandine Petty wybrała modelkę z autografem luksusowy. luksus Stroje kąpielowe Paryż, który naprawdę podkreśla swoje formy. Trzeba przyznać, że fason jest wyjątkowo dobrze zaprojektowany i pozwala na oswojenie idealnej sylwetki. Ten odpowiedni na okazję strój zapewnia również przegląd jego najlepszych atutów. Nie trzeba było wiele, aby wygenerować ogromną falę pozytywnych komentarzy, a nawet bardzo uprzejmych reakcji. sprzeciw Wyjaśnia ci wszystko!

pochlebiać!

Teraz 23-letnia i wybrana najpiękniejszą kobietą we Francji, Amandine Petit może teraz liczyć na dużą liczbę wierzących, którzy systematycznie ją komplementują. Jej społeczność nigdy nie przeoczyła żadnego z jej postów i zainteresowała się jej ubraniami. Tak było również w przypadku tego wyglądu w fajnej czarnej koszuli. Wtedy lajki są zalewane na jego koncie Instagram : „Bardzo piękne”, „Piękno”, „Kocham twoje stroje kąpielowe. Jesteś cudowna”, „naprawdę piękna”, „Amandine jest taka piękna”, „Amandine jest taka piękna, a ten szalik sprawia, że ​​wyglądasz świetnie”, „Urocza panienko”. Krótko mówiąc, Amandine Petit to wciąż więcej niż spełnienie marzeń! Prawdziwy zwyczaj tych, których wygląd jest szczegółowo analizowany. Coraz częściej na ekranie pojawia się młoda kobieta o pięknych niebieskich oczach.

Wkrótce jej społeczność wkrótce będzie mogła ją znaleźć zamek bojarski, Słynny program z Francji 2. Tak naprawdę kilka dni temu Amandine Petit zapowiedziała swój udział w wydarzeniach nowego sezonu programu prowadzonego przez Oliviera Maina. Udział Miss France w tym wydarzeniu, aby wesprzeć stowarzyszenie, jest naprawdę tradycją dobre wróżki. Jednak piękna blondynka przyznała, że ​​miała pewne obawy na myśl o przesłuchaniu. W niedawnym wywiadzie dla Télé Loisirs przyznała, że ​​nie czuła się zbyt komfortowo, ale raczej bała się wysokości. Ale w końcu wszystko poszło dobrze i wydawało się, że wyszła bez szwanku! Co więcej, te ostatnie zdjęcia mają to udowodnić, ponieważ pozwalają na odkrycie jego ciała bez Mniej blizna!


READ  Będzie to nazwa Warner Bros. Discovery to osobna nazwa dla AT&T