Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Te 75 konsol Xbox Series X Porsche nie jest na sprzedaż |  Xbox One

Te 75 konsol Xbox Series X Porsche nie jest na sprzedaż | Xbox One

Summer Games Festival prawie sprawił, że uwierzyliśmy, że w końcu pojawi się nowa Forza Motorsport, ale w końcu była to zapowiedź kolekcjonerskich edycji gier Xbox Series X.

Tylko 75 konsol Xbox Series X Porsche na całym świecie

Aby uczcić 75. rocznicę Porsche, Xbox nawiązał współpracę z marką koni do układania (tak, te też). Zaprezentuj bardzo kolorowe wideo konsoli, ale jeśli szukasz Xbox Series X, wiedz, że nie jest to możliwe.

W całej reklamie wideo przedstawia niektóre z legendarnych wyścigów Porsche w całej jego długiej historii. Ale nikt nie będzie mógł kupić żadnego z tych urządzeń, ponieważ jest to tylko konkurs zarezerwowany dla osób mieszkających w USA, Wielkiej Brytanii lub Niemczech.

Jeśli mieszkasz we Francji, Kanadzie, Szwajcarii lub Belgii, możesz w ten sposób zapomnieć. W przeciwnym razie możesz iść do Strona konkursowa Aby wprowadzić swoje dane.

Do zgarnięcia jest sześć konsol, więc zostało jeszcze 69… Jeszcze nie wiemy, co i kto.

Od 75 lat Porsche kieruje się nieustanną pogonią za swoimi marzeniami. Aby uczcić to przedsięwzięcie, Xbox 75 stworzył limitowane edycje konsol i konsol Xbox Series X z niestandardowymi projektami inspirowanymi najwspanialszymi kolorami wyścigowymi z 75-letniej historii Porsche.

READ  OPPO Znajdź obudowę X3 Lite 5G