Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ta nowa darmowa gra nie zadowoli wszystkich

Le manga de Kohei Horikoshi est devenu Nowoczesne Shounen Classic. Opierając się na sukcesie dzięki mobilnej adaptacji, Moja akademia bohaterów Nadal rośnie i jest teraz prawdziwy przywilej. W rezultacie zaczynamy znajdować zmienne i produkty pochodzące z pracy, takie jak Ten monopol które niedawno ci przedstawiliśmy. Dziś również dowiadujemy się, że Nowa darmowa gra wideo Powinno wkrótce wyjść.

Zupełnie nowa gra dla firmy mha

Za kilka lat, Moja akademia bohaterów Uchwycony przez większość miłośników mangi i anime, Powracając do tradycyjnego gatunku superbohaterów w najczystszym stylu shonen nextsu. Weź młodych bohaterów z nadziejami i ambicjami oraz złowrogich i charyzmatycznych złoczyńców, a do tego dodaj niezliczone moce, z których każda jest bardziej zróżnicowana niż następna, a otrzymasz idealne składniki na przepis, który można odrzucić na wielu filarach.

Według JimatsuWydawca Bandai Namco bardzo dobrze to zrozumiał, odkąd zapowiedziano kolejną grę Moja Akademia Bohaterów: Ultra Rumble W ostatnim numerze magazynu Tygodniowy skok. Gra będzie wtedy całkowicie darmową bitwą royale.. W tej chwili niewiele wiadomo o grze, ale reklama mówi o tym Będzie zawierał mecze dla 24 graczy i jest obecnie dostępny na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Chociaż nie ustalono daty premieryOgłoszenie wskazuje, że zamknięta beta zostanie otwarta w najbliższej przyszłości. W tej chwili nie wiadomo, czy gracze będą mogli zgłosić się do udziału, czy też beta będzie inicjatywą zamkniętą. Jedno jest pewneWielu fanów będzie podekscytowanych nową grą Moja akademia bohaterów, chociaż niektórzy mogą się również wahać.

Nie pierwsza próba

Samochody Moja akademia bohaterów Mody do gier wideo nie są obce. Jak wspomniano CBR, popularna seria Shounen Skok Na przestrzeni lat pojawił się na wielu głównych konsolach do gier, a nawet tabletach i smartfonach. Najsłynniejsza gra wideo oparta na serii jest bycie Sprawiedliwość mojego bohaterai Gra walki opracowana przez Byking i wydana przez Bandai Namco. Wydany w 2018 roku tytuł pozwala graczom wcielić się w kultowych bohaterów i złoczyńców serii oraz toczyć pojedynki w różnych środowiskach rozpoznawalnych w anime. kukurydza Sprawiedliwość mojego bohatera Odebrane Różne recenzjePonieważ pomimo eleganckiej interpretacji wybuchowych scen walki w grze, wiele osób narzekało na system walki i fabułę, które są zbyt pobieżne i powtarzalne.

READ  10 wspaniałych bryłek XXL, których nie można przegapić w niedzielny poranek

Ale gra była na tyle udana, że ​​wyprodukowała sequeli Sprawiedliwość mojego bohatera 1. Wydany w 2020 roku sequel został ulepszony w stosunku do oryginału na kilka znaczących sposobów. Podczas gdy krytycy nadal uważają, że system walki nie jest wystarczająco wciągający, inne części, takie jak kampania fabularna, są bardziej szczegółowe i wszechstronne.

Dygnitarze Moja akademia bohaterów Pojawił się również w siła skoku, gra skupiająca postacie z wielu licencji kultowego japońskiego anime, Niestety nie wiedziała, jak uwieść publiczność, aż do usunięcia go ze wszystkich sklepów cyfrowych kilka lat po jego uruchomieniu.

Kolejną kwestią, która może podzielić graczy, jest wybór rodzaju gry. Rzeczywiście, po wybraniu królewskiej bitwy, Moja akademia bohaterów Jedź zgodnie z trendem ostatnich lat, ale Ryzykuje również wprowadzenie nowej gry w dobrze wykorzystanym, nieco wypróbowanym i przetestowanym stylu. Więc miejmy nadzieję, że tak z Możliwości jakie mają dzięki oryginalnym materiałom, będą mogli zaoferować nam grę godną oryginalnego dzieła o tej samej nazwie.