Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szwecja wysyła Polskę do domu / Euro 2020 / Gr.E / Szwecja-Polska (3-2) / 23 czerwca 2021 / SOFOOT.com

Mimo świetnego meczu debla Roberta Lewandowskiego, Szwecja zdołała ochłodzić się przed awansem do 16. rundy, pokonując Polskę (3-2). I potwierdza, że ​​bez względu na wroga trudno się wydostać.

Szwecja 3-2 Polska

Niedopałki: Forburg (2mi, 59mi), Clausen (90mi+2) do Szwecji // Lewandowski (61mi), (84mi) Do Polski

W kwestii „Jaki jest twój najgorszy sen” , Większość hiszpańskich, słowackich i polskich (i włoskich) graczy odpowie jednym słowem: „Szwecja” . Dzięki golu Clausena w dogrywce, jakim jest wykończenie lidera tej grupy na linie, Szwecja zawsze ponownie stosuje swoją taktykę: zawsze działa: front musi być twardy, a jednocześnie blokować drzwi wejściowe. Bez wspaniałego Roberta Lewandowskiego mógłby zakończyć swoje pierwsze trzy mecze bez żołnierskiej gotówki. Zamiast tego, stworzenie bystrego Emila Forsberga zakończyło pierwsze okrążenie dwoma zwycięstwami i remisem z Hiszpanią. Do końca ta Szwecja będzie drażnić swój świat.

Lodziarnia Forburg Polska

W upale petersburskiego pieca Emile Forsberg nie potrzebowałby nawet stu dwudziestu sekund, żeby schłodzić Vojciecha Szkosnego i zamknąć Szwecję. (1-0, 2mi). Z drugiej strony Polacy Paula Sauce’a potknęli się o jego futbol: podania nie zostały potwierdzone, dośrodkowania i szanse nie uległy zmianie. Podobnie największa, kwadransowa gra Roberta Lewandowskiego, sprawia, że ​​jest wystarczająco silny, by w ciągu kilku sekund rzucić kaskiem w poprzeczkę. Przed przerwą Piotr Jiliaski nie wygra z Robinem Olsenem: Szwecja świetnie się trzyma.

Polska wraca do domu pomimo Lewandowskiego

Historia oddawania moczu po powrocie z szatni Białe Orły, podopieczni Alexandra Isaaca przebijają punkt do domu, a Polska do dołka. Po wejściu do gry Dejan Kulzewski przebija się przez polską obronę Kruyera i serwuje na talerzu Forburg daje mu dublet (2-0, 59mi). Lewandowski widzi czerwony, praktycznie zaręczony, sprowadza swój kraj z powrotem do swojego kraju, aby wyczyścić teleskop Olsona Sporty (2-1, 61mi). Ostatni zawodnik z grupy E rzuca się w wir walki i ma szalony finisz: bliżej, Lewandowski dostaje dublet (2-2, 84mi) I daje nadzieję całemu krajowi. Ale w końcu cud Olsena przed Lewandowskim, po którym następuje kontrasasyn Victora Klaassena (3-2, 90mi) Gra kończy się pięcioma akcjami: Ostatecznie Polska wraca do domu i kończy na lidera Szwecji pomimo karty Hiszpanii przeciwko Słowacji. Wreszcie, zgodnie z oczekiwaniami na Kickoffie.Szwecja (4-4-2): Olson – Lustik, Danielson, Lindelof, Augustinson – Larson, Olson, Ektol, Forsberg – Quisen, Izaak. Hodowca: Jane Anderson.

READ  Francja pokonała Polskę w eliminacjach Euro 2024

Polska (3-5-2): Szczęsny – Bereszyński, Bednarek, Glik – Jóźwiak, Klich, Krychowiak, Zieliński, Puchacz – Lesandowski, wideski. Hodowca: Palo saous sa.

  • Wyniki i poziomy Euro 2020

    Ze scenariuszem Andrei Chassie