Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

W najbliższą sobotę o 21:00 Hiszpania Louisa Enrique zmierzy się z Polską w drugim dniu meczu Euro 2020 (Grupa E). Spotkanie w Sewilli, które może przetestować wszystkich fanów piłki nożnej, a zwłaszcza kibiców Paris Saint-Germain. Po hiszpańskiej stronie jest 29-letni napastnik PSG Pablo Sarabia. Oto jak śledzić to spotkanie podczas przesyłania strumieniowego, na przykład, jeśli nie możesz uzyskać dostępu do telewizora.

Tłum oczekujący reakcji Hiszpanii po wygranym 0:0 ze Szwecją rozczarował. Zabiera punkty i jeśli to możliwe w sposób, który obiecuje resztę meczu. Hiszpanie wolą się tam dostać z bronią, ale bądź ostrożny pomimo trudnego startu z Polską, przegrywając 2:1 ze Słowacją.

Poniżej znajdziesz wszystkie sposoby legalnego oglądania meczów.

Zachęty prawne do streamingu Hiszpania/Polska.

Dla tych, którzy chcą podążać za tłumem, będzie to koniec Bądź grą Dostęp zależy od Twojej sytuacji.

Jest opcja Aby połączyć BEIN SPORTS, Musi mieć multimedia do gier na komputerze, tablecie, smartfonie, konsoli do gier myCanal 15 euro miesięcznie bez zobowiązań.

W telewizji zależy to od operatora i systemu odbioru, którego cena waha się od 12 do 15 euro miesięcznie. Aby dowiedzieć się, gdzie dokonać subskrypcji, wpisz w wyszukiwarce „subskrybuj beIN SPORTS”, aby znaleźć wszystkie oferty.

READ  Przemyt broni między Polską a UE w sprowadzaniu sędziów do kolejki