Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin ogłoszone przez Square Enix i Team Ninja

Utrzymanie powiązań narracyjnych z tłem pierwszego fantasy Final Fantasy, stąd porywająca obecność Garland, ten tytuł wyreżyserowany przez Daisuke Inoue (błyskawica z powrotem) i posiada tekst podpisany przez Kazushige Nojima (Final Fantasy 7) Nie wspominając o obecności dyrektora kreatywnego Tetsuyi Nomury, który również przychodzi, aby położyć łapę na projekcie postaci. Gra przybiera formę trzecioosobowej gry RPG, w której trzej bohaterowie światła (Jack, Ash i Jed) zapuszczają się do świątyni zbudowanej ze złych wież, aby unicestwić swój cel, pewien Chaos, wokół którego wyraźnie patrzy Jack.

Deweloperów jest niewątpliwie wielu Nioh Za tą grą akcji, nawet jeśli zwiastun skupia się konkretnie na zabijaniu potworów, które znikają w eksplozji czerwonych kryształów, kwestia, która prawdopodobnie jest ważna w systemie gry. Według Tetsuyi Nomury koncepcja biegania sięga czasów Desidia 012 Final Fantasy na PSP. “To inna gra Final Fantasy, ale nie ma wątpliwości, że w jej żyłach płynie krew Final Fantasy.– mówi dyrektor kreatywny.

Jest to tytuł opracowany z charakterystycznym poziomem trudności Team Ninja, ale gdy już go opanujesz, będziesz w stanie pokonać wrogów w ekscytujący i satysfakcjonujący sposób. Mam nadzieję, że wielokrotnie zagracie w wersję próbną i wypróbujecie różne dostępne bronie i umiejętności”, wyjaśnia Nobumichi Kumabe, dyrektor Koei Tecmo.

Co do reszty, Square Enix pozostaje szczególnie skąpy w szczegółach, szczególnie jeśli chodzi o grywalność w trybie współpracy, ale wiemy, że dostępne jest demo PS5… teraz dostępne Sklep Playstation. Demo będzie dostępne do 24 czerwca, a po nim nastąpi ankieta, która pozwoli graczom przesłać swoje wrażenia zespołom deweloperskim.

READ  Zjednoczone państwo. Zepsute paczki, walka ... Sklepy przestają sprzedawać karty Pokemon