Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sprzedaż portfela rekreacyjnego przyczynia się do sukcesu programu ADDISON opartego na STEM w regionach globalnych, w tym we Francji i Afryce

Seria animacji 2D trafi do kilku nowych regionów na całym świecie z takimi umowami, jak Kidstream w Stanach Zjednoczonych, PCCW w Hongkongu i A + Kids we Francji i Afryce.

Portfolio Entertainment zwiększyło liczbę nowych sprzedaży opartego na STEM programu Hit STEM Addison (50 x 11 cali) jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Seria animacji 2D trafi do kilku nowych regionów na całym świecie z takimi umowami, jak Kidstream w Stanach Zjednoczonych, PCCW w Hongkongu i A + Kids we Francji i Afryce.

Serial był hitem od czasu jego premiery w CBC Kids w 2017 roku i obecnie jest emitowany w regionach międzynarodowych dzięki nowszym umowom podpisanym przez Portfolio, w tym Azoomee dla Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Brazylii, Francji, Portugalii i Irlandii oraz innych krajów. Holandia, Malta. Indie, Polska, Rosja, Europa Wschodnia, Azja i Pacyfik, Bliski Wschód i Afryka Północna zachęcały telewizję i zapracowaną pszczołę do Stanów Zjednoczonych i Tencent do Chin.

Addison To kolejny jasny punkt w katalogu najlepszych treści dla dzieci w sklepie Portfolio Store. Donnie McIntyreI Wiceprezes ds. Sprzedaży i rozwoju biznesu. „Podczas zeszłorocznych wyzwań młodzi ludzie mogli spojrzeć na Addison i jej przyjaciół pod kątem pozytywnego wpływu i przypomnienia, że ​​przy odrobinie determinacji i pozytywnego nastawienia możemy rozwiązać każdy problem. Na czym polega problem i przezwyciężyć nasze problemy. Nasza transmisja i partnerzy dystrybucyjni nadal uznają Portfolio Entertainment za selektywnego dystrybutora treści. Kto pokocha dzieci ”.

Oryginalny serial animowany CBC Kids autorstwa Six Eleven Media, Addison Seria o nauce, technologii, inżynierii i matematyce, która przedstawia komediowe i przezabawne przygody Addisona, siedmioletniego wynalazcy, który lubi rozwiązywać łamigłówki. Addison i jej przyjaciele wykorzystują swoją nieograniczoną wyobraźnię, logikę i entuzjazm, aby odkryć, co kryje się za ostatnią tajemnicą w okolicy. Ale pierwsze rozwiązanie Addisona nigdy nie jest właściwe. W porządku, ponieważ Addison jest twardy i twardy. W końcu większość odkryć naukowych nie poszło tak, jak zamierzali ich twórcy, ale cieszymy się!

READ  Steven Spielberg gra kartę realizmu, aby lepiej opowiedzieć o dniu

Informacje o Portfolio Entertainment
Rozrywka z portfolio Jest wiodącą firmą medialną specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i animacji programów rozrywkowych w godzinach największej oglądalności, rozrywki rodzinnej i dziecięcej dla telewizji i dostawców treści cyfrowych na całym świecie. Zawiera aktualną listę produkcji portfela Bohater żywiołów (PBS Kids) i serial animowany w prime time Bracia w Dniu Zmartwychwstania (Corus Entertainment). Siedziba firmy w Toronto jest siedzibą Portfolio Animation, studia animacji 2D Harmony skupiającego się na kreacjach. Sekcja dystrybucji Portfolio obejmuje ponad 1500 pół godziny programów na żywo i animowanych, w tym wielu zdobywców nagród. Kot w kapeluszu dużo wie! (PBS Kids / Treehouse) – Widziane w programach telewizyjnych i platformach na żywo na ponad 170 rynkach na całym świecie.

Portfolio Entertainment jest dostępne na Facebooku i Twitterze: Osadź tweeta A na Instagramie: portfelowa rozrywka