Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Diam zabrała mojego męża i zniszczyła mój dom” – ta kobieta oskarża rapera …

W maju 2018 roku Closer opublikowała w swoich kolumnach wywiad z Sarah, kobietą, która powiedziała, że ​​została zdradzona przez pisarza Faouzi Tarkhani i jest obecnie w związku z byłą gwiazdą rapu Diame.

Główny interesariusz powiedział również na końcu spotkania: – Diem zadzwoniła do niego. Przeczytała artykuł, który opublikował w LeoBs, w którym wyjaśnił, że bycie salafitą nie przeszkadza mu w podziwianiu Camemberta, Flauberta i Szkoły Republiki.

W młodości wygrałem Jak wskazują nasi koledzy na swojej stronie internetowej, „Od prawie dziesięciu lat jest żonaty z matką jego trojga dzieci. Sara wszczęła postępowanie rozwodowe w Tunezji”.

„Obwiniam tych dwóch wielkich manipulatorów, którzy ukrywają prawdę dla swoich osobistych korzyści! Mój mąż pozbywa się nas jak stanowczość. Jeśli chodzi o tę kobietę, to ona odebrała mi męża, który zniszczył mój dom. Nie stosuje lekcji. Uczy inne ”.Sara również była poruszona, udręczona sytuacją, równie zła.

Matka trójki dzieci, która urodziła się w związku z pisarzem, dowiedziała się również, że od czasu rozstania są one bardzo „nieszczęśliwe”.

Zobacz także: Była gwiazda telewizyjna Luana jest ofiarą zatrzymania krążenia …

Redagowanie

READ  Patrice otrzymuje (bardzo) odważną propozycję od swoich zalotników w „Miłość jest na łące” (SPOILER)