Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spotkanie z zarządem i kibicami żądającymi rezygnacji Pabla Longorii

Spotkanie było zaplanowane od dawna, ale z myślą o moich zwolennikach Olimpiada w MarsyliiPrzybył we właściwym czasie. Po Remis, naprawdę remis z Tuluzą (0:0) w niedzielę na Stade Velodrome piłkarze Marsylii byli świadkami głośnych okrzyków kibiców, którzy nawoływali ich do „zmoczenia koszulki” lub „złamania jej”, jak to tradycyjnie skandowano w okresach kryzysu.

w poniedziałek, więc według doniesień to dowódcy przyjęli ją na swój stopień drużyna I RMC Sport. Jeśli wyraźnie stwierdzono słabe wyniki zespołu prowadzonego przez Marcelino, w centrum uwagi znalazło się przede wszystkim zarządzanie klubem przez zarząd. Zatem wśród skarg kierowanych pod adresem menedżerów znajdują się zmiany „zbyt dużej liczby zawodników, ucieczka kadry kierowniczej, praktyki nepotyzmu czy warunki szkolenia niektórych drużyn” – zauważa. drużyna.

Do tego stopnia, że ​​pięć dni później liga francuska 1 i 1 Eliminacja z rundy wstępnej Ligi Mistrzów przeciwko PanathinaikosowiCzęść kibiców Marsylii domagała się dymisji liderów, poczynając od prezesa klubu Pabla Longorii i dyrektora sportowego Javiera Ribalty.

READ  Wiadomość będzie w koszuli