Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spór między Ines Rigg i Natashą St. Pierre w „Dancing with the Stars”: Gdzie są dziś ich relacje?  Komik opowiada o atmosferze za kulisami

Spór między Ines Rigg i Natashą St. Pierre w „Dancing with the Stars”: Gdzie są dziś ich relacje? Komik opowiada o atmosferze za kulisami

Reszta po ogłoszeniu

Od objawienia paryski W marcu 2024 r. Ines Reg W centrum uwagi. Gazeta podała, że ​​komik nominowany do 13. sezonu Taniec z gwiazdami Na TF1 doszło do nieporozumienia z Natashą St-Pierre.

Gwałtowne starcie Ines Rieg i Natashy St-Pierre

Miało to miejsce za kulisami w studiu prób mieszczącym się w Malakoff (Hauts-de-Seine). Między obiema artystkami doszło do gwałtownej kłótni, w wyniku której okazało się, że kanadyjska piosenkarka złożyła pozew przeciwko swojej konkurentce. Jej partner taneczny, Anthony Collette, też to zrobił.

Na swoich kontach na Instagramie Ines Rieg i Natasha St-Pierre przedstawiły radykalnie odwrotną wersję faktów. Pierwszy z nich zachorował podczas kręcenia DallasGościem był Jean-Pierre Foucault Środowisko rolnicze w środę 17 kwietnia w Europie 1. Nie mogła uniknąć pytania o napięcia, które w dalszym ciągu wstrząsają 13. sezonem zawodów Camille Combal w TF1.

Ines Rieg przerywa milczenie w sprawie Europe 1: „Przestraszyłeś mnie…”

Komik, który zasiądzie w panelu sędziowskim Piosenkarka maska Od piątku 3 maja na TF1 zdaje sobie sprawę, że te kontrowersje wcale nie ułatwiły mu podróży po Ziemi. „Czy boisz się, że może to zaszkodzić Twojej karierze, stracić część publiczności lub trochę popsuć na planie? Taniec z gwiazdami ?– zapytał Jean-Pierre Foucault.

Nie, jeśli chodzi o moją karierę, to mnie nie przeraża. Dotknęło mnie to, przeraziło mnie i dotarło do mnie, ale bardziej w odniesieniu do słów, których użyto. Ale dzisiaj jestem spokojny i uspokojony, wszystko idzie dobrze. Nieporozumienia między kolegami, cóż, zdarzają się cały czas (…) Jestem bardzo spokojny, wmawiam sobie, że to przejściowe hobby. Powinienem był to wiedzieć…„, odpowiedział kandydat Dallas 2024.

Jean-Pierre Foucault upierał się, że najważniejsze jest uspokojenie obu obozów. Na co Ines Rigg potwierdziła: „Jesteśmy spokojni po obu stronach. To wszystko, to już koniec!„.”A potem stanie się to, co się wydarzy w sensie: czy będzie to miało wpływ na głosy? Teraz mamy delirium wojenne… Zobaczymy, a nie chcę, żeby było delirium: Czy jest drużyna Natasza czy Ennis? Doszło do małej kłótni i Teraz widujemy się na korytarzach, witamy i uśmiechamy się do siebie!„, ona dodała.

READ  Dlaczego Polska miałaby prosić o pozwolenie Niemcy