Wtorek, 28 września 2021, Cyril Hanouneh powitał Sophie Tapie w grupie Nie dotykaj mojego telewizora Z okazji promocji swojego nowego albumu 1988 (Wydany 24 września). Ale 33-latka nie uniknęła nagrania filmu dokumentalnego o jej ojcu Bernard Tabektóry walczy z podwójnym rakiem przełyku i żołądka od 2017 roku, który nadawany jest w środę. Sytuacja, która wywołała w grupie niepokój, który rozgniewał Stefana Tapie.
Po odkryciu sekwencji syn Bernarda Tapie nie omieszkał odpowiedzieć na swoim koncie na Twitterze, aby bronić swojej siostry. „Jest kilka rzeczy, które można naprawić w sieciach!!!! I inni, którzy osiedlili się twarzą w twarz @TPMPCyrilhanouna #TouchePasMaFamille„, on napisał. Poruszony sytuacją 47-letni prezenter powiedział, że po pokazie rozmawiał ze Stefanem: „Kochani, właśnie rozmawiałem z @TapieStephane, który od lat jest jak mój starszy brat i powiedziałem mu, że odpowiedź Sophie trochę mnie zawstydziła i bardzo zasmuciła, ponieważ naprawdę go kocham. Stefan i ja do zobaczenia jutro, bo przyjaciel jest ważny„ćwierkanie.
„Dumny fanatyk sieci. Subtelnie czarujący twitter geek. Czytelnik. Internetowy pionier. Miłośnik muzyki.”
More Stories
Książę Karol rzekomo otrzymał 3 miliony euro w gotówce z Kataru
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zapowiada zbliżającą się inaugurację największego festiwalu miejskiego na świecie w Polsce
Evelyn DeLeat: Poruszyła się do łez, kiedy składa hołd Kathryn Laborde