Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Śmierć Orlando Caribbean, Poland, Ohio

Polska, Ohio (MyValleyTributes) – Polak Orlando Carabia, lat 93, zmarł w sobotę 3 kwietnia 2021 r.

Orly urodził się 4 kwietnia 1927 roku w Lowellville jako syn zmarłego Anthony’ego i Carmel Carbon Carbia.

Arley rzucił szkołę średnią, gdy był seniorem, aby wstąpić do marynarki wojennej, gdzie służył jako marynarz pierwszej klasy Corvette i brał udział w walkach podczas II wojny światowej.

Po brutalnym wydaleniu udał się do szkoły chłodnictwa w Chicago, a następnie do firmy New Fortress School.

Został murarzem u lokalnego wykonawcy w Struts.

Uwielbiał możliwość projektowania, tworzenia i konstruowania rzeczy. Był przedsiębiorcą, wizjonerem i mentorem dla wszystkich. Kiedy Arley był młody, zanim się ożenił, lubił pływać łódką i nartami wodnymi.

10 listopada 1962 roku ożenił się z „najlepszą kobietą, jaką zna”, Fran Franois Rousso z New Castle w Pensylwanii, a następnie przeniósł się do Strothers, gdzie prowadził ciężarówki dla firmy budowlanej.

W 1965 roku Orly Crown Music & Venting Company, Inc. Przyszedł z zainstalowanym sterownikiem. Zbudował firmę w ogromny sukces i od ponad 50 lat jest jedną z największych firm zajmujących się sprzedażą rozrywki w regionie.

Był wizjonerem, który w 1970 roku błagał ojca, aby pomógł mu kupić stację benzynową poza biznesem w Strothers. Nakreślił plany budynku na żwirowym parkingu, a po otwarciu w 1971 roku stałby się jednym z najpopularniejszych barów / restauracji w okolicy. Orly uwielbiał gotować i tworzyć nowe potrawy i lubił łączyć składniki, zawsze było pyszne. Znany jest z najlepszej włoskiej palonej zieleniny w regionie. W 2008 roku, w ramach kilku przedsięwzięć biznesowych, które zbudował i prowadził, wraz z dwoma synami rozpoczął remont domów na wynajem, który trwał aż do przejścia na emeryturę.

Orly tak bardzo uwielbiał śpiewać swoim dzieciom i wnukom, że kiedy był mały i mieszkał w Kalifornii, poproszono go o nagranie piosenki, ale niestety nie do dziś. Bezinteresowny, opiekuńczy i pełen mądrości prowadził i doradzał wielu osobom, a także ocalił wiele istnień.

READ  Fotosol rozszerza swoją działalność w Europie, otwierając działalność we Włoszech, Hiszpanii i Polsce - pv magazine international

Był członkiem kościoła św. Mikołaja, naszej parafii Zbawiciela w Chrystusie i miał silną wiarę w Pana. Był bardzo wdzięczny i zawsze mówił: „Bóg był dla mnie dobry”. Bez względu na to, co się stało, nigdy się nie poddawał i nigdy nie narzekał.

Był bardzo bystry i przyjacielski dla wszystkich, zaprzyjaźnił się z wieloma osobami i okazywał im i swojej rodzinie bezwarunkową miłość; Pozostawia niezliczone nauki mądrości, zabawne historie i piosenki.

„Orlando powoduje wielką stratę w naszych sercach, pobłogosławiony cudownym darem chęci dotykania naszego życia”.

Swoją piękną pamięć pozostawił swoim synom Orlando Carabia Jr. i Michaelowi F. Carabia odchodzi, by podziwiać Strothers; Jego córka Michael F. z Poland Township. Carabia, z którym zbudował swój dom; Oraz jej drogie wnuki, Mila Frances i Givanni Michael, Carla Carabia i Kathy Debiso.

Oprócz rodziców, Orlando został poprzedzony śmiercią przez swojego brata Charlesa D. Zabity przez Carabię ​​i jego siostrę Jenny Selek; I jego była żona i droga przyjaciółka, Francja.

Rodzina chciałaby podziękować dr. Anthony’emu Katronie, dr Joshua Gaddy i dr Patsy Buccino.

Pogrzeb Kirilla odbędzie się w poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r. W godzinach 18:00 – 20:00 w Strothers, Inc.

Nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się we wtorek 13 kwietnia 2021 r. O godz. 11:30 w kościele św. Mikołaja w parafii Chrystusa Zbawiciela ks. Świętuje się Marion Babjak. Procesja pogrzebowa opuści Mszę o godz. 11:00 na pogrzeb.

Pogrzeb odbędzie się na Polskim Cmentarzu Nadrzecznym.

W związku z COVID-19 zostaną podjęte środki ostrożności. Zasada sześciu stóp będzie przestrzegana, a wszyscy goście, którzy pozwolą na zdrowie, proszeni są o noszenie maski. Ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich, po złożeniu hołdu odwiedzający nie powinien pozostawać na dłużej, chyba że zostanie na nabożeństwo.

Trwają przygotowania Girila Funeral.

Aby wysłać kwiaty rodzinie lub posadzić drzewo ku czci Orlando Carabii, zapraszamy do naszego Kwiaciarnia.

READ  TVBET wzmacnia swoją obecność w Polsce z Betcris.pl