Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Śledź akcję walki między Ngannou i Gane

Te artykuły i podcasty są dla smaku przed szokiem

Rzadkie świadectwo pierwszego trenera Cyrila Jeana, zdjęcia Nocnych Bojowników, historia rozstania Ngano z jego byłym mentorem Fernandem Lopezem, skupienie się na przyszłości kameruńskiego „Predatora”, tajemnice technologii budowlanej Gane, sedno sprawy dotkną tego pojedynku, ale także retrospektywy trzech zawodników, którzy przeszli przez UFC… To wszystko i wiele więcej! Przed walką możemy jedynie doradzić przeczytanie lub posłuchanie wszystkiego, co na temat traumy wyprodukowali redaktor strony MMA i RMC Fighter.

Zdarza się tutaj:

Zajrzyj za kulisy wydarzenia

Tak więc dziś wieczorem Ciryl Gane spróbuje zdobyć 22. miejsce w Anaheim (Kalifornia) z pasem wagi ciężkiej z UFC, głównej organizacji MMA na świecie, przeciwko Kameruńczykowi Francisowi Ngannou podczas turnieju UFC 270 (Live & Exclusive w RMC Sport). Oto, gdzie będziesz, zanurz się w Centrum Hondy w Anaheim:

Świadectwo wpływowej matki Jane

To ich „mały pasierb”. kilka godzin temu Długo oczekiwana walka między Cyrylem Jeanem a Francisem Nganno, który przepycha się z soboty wieczorem do niedzieli w Kalifornii o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej na UFC 270 (podąża za nim wyłącznie w RMC Sport 2), rodzice Francuza zgodzili się zaufać RMC Sport ze swojego mieszkania w La Roche-sur-Yon w Vendee. Maris, matka Cyryla, prywatnie wyjaśniła, dlaczego nie może oglądać walk syna.

„Nie mogę, to zbyt gwałtowne, śpieszę się. Nie chcę, żeby bolało, to boli, boję się o niego. Kiedy to dotyka mojego syna, już nie żyję, ale nie mogę czekaj!w ogóle nie będę mogła spać,nie będę mogła Moja córka wyśle ​​mi wiadomość z wynikiem.Dostaję dużo listów,ale wolę zostać sama w swoim kącie i pomyśl o nim. Przesyłam mu moje małe myśli. Mam nadzieję, że pomogę mu moralnie.

READ  Masters 1000 Roma – nazywany w Madrycie Carlos Alcaraz wycofuje się, by utrzymać się fizycznie przed Rolandem Garrosem

Hakimi chce wygrać z Jin

„Obudzę się, tak, w taki dzień jak ten, to nie zdarza się codziennie!” Gość już na ten wielki wieczór na RMC Sport 2 mieszka, nie ktokolwiek: Achraf Hakimi, strona PSG, z nami. Marokańczyk ma faworyta: ma nadzieję, że wygra Cyryl Jean!

Wszystko to na miejscu w RMC Sport 2!

Chodźmy spędzić wspaniały wieczór na RMC Sport 2! „La Grande Soirée Ngannou v Gane” rozpocznie się o 23:00 z Florą Mossi, Alexandre Herbenet, Lucy Bertaud (zawodniczka i finalistka MMA na Koh Lanta) i Stephenem Da Costą (mistrzem olimpijskim karate) na żywo z paryskiego studia! RMC Sport będzie również transmitować na żywo z La Roche-sur-Yon z krewnymi Francuza Cyrila Jeana, w tym jego ojcem i bliskim przyjacielem.

>> Oglądaj walkę na RMC Sport tutaj

Program na ten wspaniały wieczór w RMC Sport

Na wyjątkową bitwę, wyjątkowy program! Początek meczu „La Grande Soirée Ngannou vs Gane” o godzinie 23:00. Z Florą Mossi, Alexandre Herbenetem, Lucy Bertaud (zawodniczka i finalistka MMA na Koh Lanta) i Stephenem Da Costą (mistrzem olimpijskim karate) prosto z paryskiego studia! RMC Sport będzie również transmitować na żywo z La Roche-sur-Yon z krewnymi Francuza Cyrila Jeana, w tym jego ojcem i bliskim przyjacielem.

Od 2 w nocy RMC Sport przenosi swoją antenę do Los Angeles, aby jeszcze bardziej przybliżyć Cię do tego wydarzenia na planecie. Nasi specjaliści i komentatorzy, Thomas Dyson, Taylor Labellos i Antoine Simon, będą na żywo z Honda Fight Decoder Center i przekażą klucze do walki. Na planie przywitają osobistości fanów MMA, takie jak aktor Franck Gastambide.

Ile Gane i Ngannou będą walczyć?

Ich walka o tron ​​giganta jest bardzo wyczekiwana. Ale ile im przyniesiesz? W Anaheim (Kalifornia) Frances Ngannou i Cyril Jean spotkają się na Oktagonie UFC, aby walczyć o pas Niekwestionowanego Mistrza Wagi Ciężkiej dla największej organizacji MMA na całym świecie. Szczyt ich dyscypliny w swojej klasie, co. Ale nie finansowy szczyt sportów walki. Z dala od tego.

READ  Mercato: Rekruter, który wkrótce został zszokowany przez Galtiera w RC Lens?

Chociaż nie ma żadnych oficjalnych danych, ich gwarantowane portfele będą co najmniej równe i prawdopodobnie wyższe niż ich ostatni występ w klatce: 500 000 $ dla Janano w walce o tytuł przeciwko Step Musick w marcu zeszłego roku i 350 000 $ dla Jane o tymczasowy pas w sierpniu. przeciwko Derekowi Lewisowi.

Co zrobią rodzice Jane podczas walki?

Wezwany w sobotę w RMC na kilka godzin przed walką UFC w wadze ciężkiej pomiędzy Cyrylem Gane i Francisem Ngannou (dziś wieczorem wyłącznie na RMC Sport2), Romain Gane, ojciec francuskiego fightera, wyjaśnił, dlaczego on i jego żona Maryse nie odpadli w podróży do Kalifornii, do Anaheim.

Dziesięć pytań, aby to wszystko zrozumieć!

Na tym polega ironia tej historii. Jeśli pokona Frances Ngannou w niedzielny poranek w Anaheim o tytuł? Mistrz świata wagi ciężkiej na UFC 270Cyril Jean stanie się jednym z najsłynniejszych sportowców na świecie, ale francuska opinia publiczna dopiero zacznie ją rozpoznawać. Jak to jest możliwe? Dziesięć pytań, aby zrozumieć, o co toczy się ta niezrównana bitwa.

Witamy w tej transmisji na żywo z wydarzenia Ngannou-Gane!

To bitwa o historię! Cały świat to zobaczy. Dziś wieczorem Ciryl Gane może zostać pierwszym francuskim zawodnikiem, który zostanie niekwestionowanym mistrzem największej organizacji MMA na świecie. Aby to zrobić, musi pokonać Francisa Ngannou, aby zdobyć koronę wagi ciężkiej podczas tej głównej walki na UFC 270. Mianowanie, aby nadrobić zaległości wyłącznie w RMC Sport 2.

RMC Sport jest jedynym nadawcą tego pojedynku we Francji z wyjątkowym wieczorem, który zaczyna się o godzinie 23:00. Karta główna rozpocznie się o 2 w nocy (czasu francuskiego), a karta główna o 4 w nocy. W ten wspaniały wieczór będziemy mieli wielu gości, takich jak Lucie Bertaud (zawodniczka MMA i wicemistrzyni Koh-Lanta) i Stephen Da Costa (mistrz olimpijski karate)! RMC Sport będzie również transmitować na żywo z La Roche-sur-Yon z krewnymi Cyryla Gane’a.

READ  Golf Sport Turystyczny Rynek Konkurencyjny Krajobraz, Analiza Regionalna i Prognoza do 2030 - Innowacyjni Partnerzy

Aby oglądać Bitwę Roku, zasubskrybuj RMC Sport!