Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Składany może być coraz bardziej przystępnym cenowo przywilejem

Składany może być coraz bardziej przystępnym cenowo przywilejem

Galaxy Z Fold 4 to najpopularniejszy składany smartfon marki. Aby go skosztować, trzeba zapłacić cenę, ale dziś spada z 1799 € do 1299 € u operatora Red By SFR.

Źródło: Chloé Pertuis – Frandroid

Odkąd Samsung wprowadził składane telefony, wielu producentów poszło w jego ślady, takich jak Oppo, Motorola i Huawei. Jednak południowokoreańska firma zdołała ugruntować swoją pozycję na rynku dzięki swoim Z Flip i Z Fold. Czwarta generacja tego ostatniego jest dobrym centrum technologicznym i robi się całkiem nieźle Dziś jeszcze ciekawiej dzięki obniżce ceny podstawowej o 500 euro.

Plusy Samsunga Galaxy Z Fold 4

  • Składany smartfon jest nadal dość wytrzymały
  • Z dwoma ekranami odświeżanymi z częstotliwością 120 Hz
  • Potężny i pełen funkcji

Samsung Galaxy Z Fold 4 został wydany za 1799 euro w wersji 256 GB i jest obecnie dostępny za 1499 euro w sklepie Red By SFR, ale z ODR w kwocie 150 euro, Telefon kosztuje 1299 euro.


Jeśli po tym czasie oferta wymieniona w tym artykule nie będzie już dostępna, spójrz poniżej, aby znaleźć inne promocje na Samsunga Galaxy Z Fold 4. Tabela aktualizuje się automatycznie.

Gdzie kupić

Samsung Galaxy Z Fold 4 w najlepszej cenie?

Folder, który daje dużo satysfakcji

Samsung Galaxy Z Fold 4 przychodzi udoskonalić recepturę swojego poprzednika i poprawić kilka usterek. Lżejszy niż Z Fold 3 (263 g zamiast 271 g), Samsung ułatwia obsługę po złożeniu. Ekran dotykowy nadal jest podzielony na dwie części. Po rozłożeniu urządzenie odsłania wewnętrzny panel QXGA+ o przekątnej 7,6 cala (2176 x 1812 pikseli), który wykorzystuje technologię AMOLED oraz adaptacyjny tryb 120 Hz. 6,2-calowy zewnętrzny panel HD (2136 x 904 pikseli) również wykorzystuje te dwie technologie.

Jeśli ekran zewnętrzny pozwala na wykonywanie wszelkiego rodzaju szybkich zadań (zmiana muzyki, szybkie odpowiadanie na wiadomość itp.), to korzystanie z ekranu wewnętrznego będzie bardziej przypominać korzystanie z tabletu. Możemy dzięki temu oglądać filmy i seriale czy grać w gry na znacznie większym obszarze, co jest naprawdę wygodne.

READ  Szyk

Silny i utalentowany w fotografii

Aby działać wydajnie, Z Fold 4 opiera się na chipie Qualcomm, a nie Exynos: Snapdragon 8+ Gen 1. Ten procesor czyni cuda pod względem wydajności. Jeśli jest to bardzo przydatne w chciwych grach, to jest również w przypadku nowego dodatku składanego smartfona, a mianowicie paska zadań używanego do podejścia do doświadczenia jak mini PC. Wszystko działa pod najnowszą wersją One UI, dostosowaną do tego formatu tabletu, a korzystanie z wbudowanego rysika S Pen to sama przyjemność. Wyposażony w baterię 4400 mAh, składany telefon Samsunga może działać nieco ponad dzień. Z drugiej strony nadal nie ma szybkiego ładowania dla smartfona, które wciąż jest ograniczone do 25W.

Wreszcie, Samsung zwiększa swoją grę w części fotograficznej, wprowadzając główny czujnik 50 MP przeciwko 12 MP w Z Fold 3. Jednostce towarzyszy stabilizacja optyczna oraz autofokus. podwójny piksel. Pozostała optyka ma swoje własne: 12 MP na ultraszerokim kącie i 10 MP na teleobiektywie X3. Zrozumiesz, przy takiej konfiguracji, że wynik prawie uderza w S22.

Potrzebujesz więcej informacji? Oto nasza pełna recenzja Samsunga Galaxy Z Fold 4.

8 / 10

Samsung Galaxy Z Fold 4 Oficjalny Frandroid 2022

Jeśli chcesz odkryć inne referencje od południowokoreańskiej marki, zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem po najlepszych smartfonach Samsung w 2023 roku.


Niektóre linki w tym artykule są powiązane. Wszystko wyjaśnimy tutaj.


Czy korzystasz z Google News (Wiadomości we Francji)? Możesz śledzić swoje ulubione media. On podąża Frandroid w Wiadomościach Google (i inni Numerama).