Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fortnite: Rozdział 4, sezon 3 już wkrótce i dużo więcej w planach!  – GamingTest.fr Gry wideo, PC i konsole

Fortnite: Rozdział 4, sezon 3 już wkrótce i dużo więcej w planach! – GamingTest.fr Gry wideo, PC i konsole

Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 był prawdziwym wichrem, dodając niesamowite Mega miasto na wyspę Battle Royale i wprowadzenie nowego biomu inspirowanego Japonią.

Ale oto jest Wiosna dobiega końcaLato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim Rozdział 4 Sezon 3. Oto wszystko, co wiemy do tej pory o nowym sezonie letnim w Fortnite.

Kiedy zaczyna się Fortnite Rozdział 4 Sezon 3?

Bieżący sezon zakończy się późnym rankiem w piątek 9 czerwca o godzinie 8 rano. Być może wśród nas, którzy wcześnie wstają, obejrzymy wydarzenie na żywo z okazji zakończenia sezonu. W bieżącym sezonie gra była niedostępna tylko przez około pięć godzin przed jej rozpoczęciem, więc mam nadzieję, że konserwacja nie potrwa zbyt długo.

Pierwszy obraz Fortnite Rozdział 4 Sezon 3, wygląda na to, że w grze jest słynny bot

Jest wiele do powiedzenia na temat tego zdjęcia, które Chyna udostępniła po tym, jak część zdjęcia pojawiła się na Reddicie.

Ale przejdźmy najpierw do głównego tematu: jest dobrze Optimus PrimeTransformatory pokazane po lewej stronie. Wiemy, że ten obraz jest plikiem widoczny klucz Zamiast zwykłego ekranu ładowania dzięki komunikatowi „ŁĄCZENIE…” na dole z niebieskim paskiem ładowania. Tak jest Obraz startowy grynie jest obrazem do pobrania gry.

Jeśli Optimus Prime jest na tym zdjęciu, możemy sobie wyobrazić, że on też będzie przepustka bojowa. Jednak Chyna twierdzi, że nie jest to dodatkowa skóra, w przeciwieństwie do Eren Yeager z tego sezonu. Ponieważ wiemy tak niewiele o nadchodzącym sezonie poza tym, co widzimy na tym zdjęciu, nie mamy tego Brak informacji o skórce Optimus Primektóry najprawdopodobniej będzie zawierał animację konwersji.

READ  Pan Jack unosi się nad Los Angeles

O czym jest Fortnite Rozdział 4 Sezon 3?

Pierwszy zwiastun nowego sezonu mówi nam, że tematem przewodnim będzieZielone Piekło. Możesz obejrzeć krótki film o lesie ze starożytnymi ruinami.

Oznacza to, że możemy spodziewać się, że sezon 3 doda nowy obszar dżungli / lasu deszczowego do wyspy Battle Royale, być może zamiast tego, który jest obecnie mniej więcej pusty.

Kiedy sezon 2 dodał swój japoński biom, straciliśmy tylko jedną lokalizację i zyskaliśmy cztery nowe. A Tutaj spodziewana jest podobna zmiana, najprawdopodobniej w południowo-zachodniej lub północnej części mapy. Może nawet epicki Przedłuża północny kraniec wyspy bez utraty istniejących miast.

the Powrót ptaków drapieżnychnieobecny od rozdziału 2, wskazuje, że trzeci sezon może mieć motyw inspirowany nimwiek prehistorycznyjak w Rozdziale 2 Sezon 6.

I Współpraca Fortnite z Transformers: Bunt bestii I zwracając ptaki drapieżne, może. Z drugiej strony, na podstawie wyglądu „nWrak statku z XVIII wieku Do mężczyzny na środku zdjęcia i do starej broni, którą nosi, możemy zamiast tego skłaniać się ku nowemu sezonowi o pirackim motywie.

A może po trochu jednego i drugiego?

Inną możliwością jest to, że zmierzamy do przygody Indiany Jonesa, z nowym filmem wydanym pod koniec czerwca.

Już to mieliśmy Skórka Indiany Jonesa w przepustce bojowej zeszłego lata, ale oznacza to, że nie mogą ich sprzedać w sklepie z przedmiotami, więc jest mało prawdopodobne, aby dodali przedmioty do współpracy, jeśli nie będą mogli ich wykorzystać kosmetycznie.

Czy naprawdę możemy jeździć na ptakach drapieżnych?

Chociaż w rozdziale 4 nie ma jeszcze zwierząt wystarczająco dużych, aby jeździć na wyspie, Fortnite dodał zwierzęta, na których można jeździć (wilki i dziki) w rozdziale 3. Nie ma powodu sądzić, że ten obraz wprowadza nas w błąd: Powinniśmy umieć jeździć na ptakach drapieżnych. Jeśli zachowują się jak wilki i świnie, mogą również podążać za nami i pomagać w walce z naszymi przeciwnikami, nawet gdy jesteśmy na piechotę.

READ  Młody gracz Pokémon Go zaskakuje społeczność swoją pomysłowością

Ptaki drapieżne są prawdopodobnie bardziej pożyteczne niż inne zwierzęta tego gatunku, ponieważ z definicji są bardzo agresywne – dzikie ptaki drapieżne mogą nas łatwo zabić, jeśli nie będziemy ostrożni. Mogą być równie skuteczni jak NPC, których obecnie możemy zatrudnić, choć z pewnością nie będą w stanie ożywić nas w środku bitwy.

Jakie skórki będą dostępne w przepustce bojowej sezonu 3 rozdziału 4 Fortnite?

Jeśli powyższy obraz jest rzeczywiście głównym elementem wizualnym sezonu, to tak W Karnecie Bojowym muszą znajdować się cztery skórki. Dwie z nich wydają się być nowymi postaciami: mężczyzna w środku i kobieta w zachwycie.

Poza tym mamy Optimusa Prime i nową letnią wersję skórki miauczeć Na tej fali liany w tle. Chyna wyjaśnia Dodatkowe miejsce na tej karcie zostanie przeniesione do oryginalnej skórki zamiast trybu współpracy.

Jakie nowe bronie i inny sprzęt są planowane w rozdziale 4 sezonu 3?

HypeX zasugerował kilka zmian w arsenale Battle Royale w tym sezonie: nowy snajper powtarzalny z celownikiem termicznym (wciąż z zabójczymi strzałami w głowę), „Pistolet dźwigniowy”, który pasuje do starej broni we wspomnianym strzale w głowę, oraz nowe legendarne polowanie karabin. Fakt, że ta broń jest wymieniona jako mityczna, prawdopodobnie oznacza, że ​​model bębna nie powróci do ogólnej puli łupów, ale raczej będzie konkretną nagrodą za bossa lub punkt przejęcia. Więc nie spodziewajcie się pełnego powrotu do chaosu lufy, który widzieliśmy w rozdziale 3 sezonu 2, kiedy ta broń była nadal dostępna.

Wydaje się również, że helikoptery zostały zaktualizowane o granatnik lub wyrzutnię rakiet – co sugeruje, że w tym sezonie możemy ponownie zobaczyć helikoptery.

Czego powinniśmy się spodziewać w Fortnite Rozdział 4 Sezon 3 poza Battle Royale?

Wygląda na to że Sezon 3 doda nowy tryb ograniczony czasowo, inspirowany grami wyścigowymi, takimi jak Mario Kart, i będzie miał własną przepustkę bojową.

READ  Droga nocna - logo Renault, od stulecia do próby

Czy to może mieć związek z Rocket League? Czy ta druga przepustka będzie prawdziwą przepustką bojową w Fortnite Club, czy raczej mini-przepustką z płatną ścieżką, jak podczas wydarzenia Gwiezdne Wojny? Szczegóły pozostają niejasne i nie wiadomo nawet, kiedy ten nowy tryb zostanie dodany do gry. /