Sieci rozpalają do powrotu „Som” wśród Belgów

Podobnie jak na Mistrzostwach Świata 2018, francuska drużyna pokonała w czwartek Belgię (3-2) w półfinale Ligi Narodów. Biorąc pod uwagę zaskakujący scenariusz, w którym Belgowie objęli prowadzenie 2:0 w pierwszej połowie, Somma szybko pojawiła się na portalach społecznościowych.

Mieli nadzieję zemścić się na nich. I skasuj małą porażkę w półfinale Mistrzostw Świata 2018 przeciwko Francji. Kilku złych przegranych, Czerwone Diabły, Thibaut Courtois na czele, mieli czuwanie. Wyraz, który od tamtej pory przylgnął do ich skóry i prawie przenieśli się do Blues w ten czwartek w półfinale Ligi Narodów. W drugiej połowie z wynikiem 2-0 zwycięstwo ostatecznie przedłużyło się do nich. Tyle że mistrzowie świata mają osobowość. Karim Benzema, Kylian Mbappe i Teo Hernandez znokautowali swoich sąsiadów i przegrali 3-2. Błogosławiony chleb dla sieci społecznościowych…

Belgia spróbuje wygrać „mały” finał w niedzielę z Włochami. Mecz, który nie robi wrażenia na Thibaut Courtois w RTL Belgium: „Niedzielny mecz z Włochami jest bezużyteczny. Trzecie miejsce w Lidze Narodów jest bezcelowe. Nie wiem, dlaczego gramy w ten mecz”.