Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni: recenzja Marvela Kamoulox

pokój (de) wzrost

Po intro, które eksplodowało nieco z kanonu Marvela, film wyłania się jako czysta produkcja Disneya, zaprojektowana tak, aby pasowała do coraz większego MCU. Niewątpliwie się boisz Zdestabilizuj opinię publiczną zaznajomioną z zaworami Tony’ego Starka lekkość strażnicy GalaktykiNaszemu duetowi bohaterów, Shang-Chi i Katy, oferujemy rozłożone kombinacje, w opcji łączenia i innych włóczni.

Zakurzony proces, gęsty osad, boimy się najgorszego, to wydaje się oczywiste, jeśli Akwafina zadowolony ze swoich ocen, Simo Liu Humor Marvela nie jest łatwy do dopasowania. najgorszy, Trudno odróżnić jakąkolwiek formę charakteryzacji, z wyjątkiem kart ustawionych w dramatyczny sposób, abyśmy mogli zrozumieć, jak bardzo są lub powinny być współwinne i jak piękne są. Oznaka wielkiego chaosu, jaki zapanował nad koncepcją dzieła, ta próba żartowania parze zostaje niemal natychmiast wyparta z opowieści (przypomina się ją dopiero na końcu).

Upadek z broni krótkiej, alegoria

I tak jest z wieloma przedmiotami. Jakby to był scenariuszAndrzeja LanhamaI Dave Callaham I Destin Daniel Creighton nie było Nigdy nie wiem, co nam powieszCzujemy obecność serii scen pokazowych. Po otwarciu jest odtwarzany mały Zhang Yimou Z wyjaśnieniem następuje wprowadzenie znajdujące się w San Francisco. trochę pozdrawiam Jack Burton w mandaryńskich kopertówkach Później resztki są wysyłane następnego dnia amerykański ninja, który wziął się ciekawie upadek nieba, przed pchnięciem uchwytów do czasu ogólnego szczepienia Tsui słuchaj.

drżenia z udziałem Prawdziwa różnorodność w kwestiach takich jak sytuacje, ale zmusza rzadką powieść do ponownego wydawania co dwadzieścia minut, a nasi bohaterowie plotkują więcej niż rozum. Zrzuć to na głupi, miękki brzuch w środku ujęć, co prawie by nas oszczędziło i pozwoliłoby, aby film szybko przeszedł poniżej dwugodzinnej granicy.

Zdjęcie, telefon Liu

bardzo piękny promień

Mons i Marvel

Jeśli nie przekonały go najbardziej podziwiane przepisy Disneya, to tu i ówdzie znajdujemy wiele strukturalnych słabości firmy. I tak miano nadzieję, że będzie to świetny wybór Bill Pop (matrycaI Człowiek-pająk 2I Scott Pielgrzym) Genialny kompozytor obrazów, które stały się wieloma plastycznymi filarami popkultury, pozwoli popularnemu artyście zamienić się w potężną propozycję wizualną. Niestety, Fantazyjne ujęcia możemy natknąć się regularnie, kompozycje, które niezwykle bawią się kolorami, fakturami i ruchami w Marvelu, często obraz jest nijaki.

READ  Węgry i Polska są pod ostrzałem europejskich krytyków

Zdjęcie: Tony Leung Chiu Wai

Kolektor pierścieni

Jakby całość składała się z garści imponujących pomysłów lub sprytnych koncepcji, film powstał w warunkach, które ostatecznie nie nadawały się do wykonania ostrej korekcji kolorów lub stworzenia złożonego obrazu na planie. O czym świadczą prawie wszystkie sekwencje w San Francisco, których z trudem możemy odróżnić Brak zamiaru wizualnego, czyli część nieskończoności, która rozwija się u podstawy mandarynki, jest wyraźnie ozdobiona wydrą pochodzącą z Prozacu.

Po stronie audio pojawia się odkrycie podobne do „pomiędzy”. Joel B Robi wszystko, co w jego mocy, aby nadać mu jakiś pozory muzycznego motywu Rozpoznawalny i minimalny (w przeciwieństwie do zwykłych specyfikacji studia), ten ostatni powinien być konkretny i zasadniczo dyskretny… pod warunkiem, że będzie zadowolony z czterech żałosnych akordów, z których się składa, gerbotronicznych projekcji bezczelnego boba ocierającego się o ramiona. pierwsza część materiału filmowego.

Zdjęcie, telefon Liu

nie spiro

Petri i smok

chociaż, shang chi Wesley jest zdumiony. Po raz pierwszy od debiutu MCU z Człowiek z żelaza W 2008 roku jest to film, który ma więcej niż zdolnego koordynatora kaskaderów (Andy Cheng), aparat, który chce uwiecznić psotnie udane choreografie oraz obsadę, która potrafi wykonać dużą część swoich wyczynów kaskaderskich, m.in. Inwestycja fizyczna jest jasna. Czy cyfra wciąż jest w centrum uwagi? Bez wątpienia, ale teraz jest używany do hybrydyzacji dwóch udanych ujęć lub do dziesięciokrotnego zwielokrotnienia efektu wściekłego ruchu kamery, lub do podkreślenia seksownej kastanii, jak podczas wysiadania z autobusu, i serii zaszczytów. Jackie Chan ten który Operacja Smok.

To równanie pozwala filmowi, aby jego starcia trwały dłużej niż w większości produkcji Marvela, i wystarczy zobaczyć, jak pierwszy autobus pod względem dokładności i prędkości rozbija wszystko, co było wcześniej w MCU, aby poczuć, jak bardzo film się czuje jak powiew świeżości w tym odrębnym wszechświecie. Wspomnieliśmy powyżej Wymiary elementu kompozytowego w scenariuszu, nieco zacinające się tempo narracji, ale te prawdziwe wady pozwalają filmowi przybrać formę nieoczekiwanego oddzielenia, zarówno w kolejności zwrotów akcji, jak i prezentacji jego legend, wśród najbogatszych i najbardziej ucieleśnionych wizualnie wuja Mickeya. sugerowane w ostatnich latach.

READ  Un Si Grand Soleil In Advance: Podsumowanie odcinka Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. [SPOILERS] - Seriale informacyjne w telewizji

Zdjęcie, Menger Zhang

Siostra wykorzystana przez rodzinną intrygę z truskawką

na jeden raz Widzę Michelle Yeoh | I Tony Leung Obejmij prowadzenie we wstępnej historii Kto odważy się grać wielkimi pięściami i uczuciami, jakkolwiek powierzchownymi, są na tyle rzadkie, że można je docenić. Pod warunkiem, że wytrzymasz odbijanie Ben Kingsley Co odważnie przypomina nam, że godność jest jedną z tych rzeczy, bez których tak łatwo możemy się obejść, widz będzie mógł cieszyć się punktem kulminacyjnym, który choć raz pozostawia psy trochę zagubione.

W tym przypadku szalone i nieproporcjonalne dzikie zwierzę, przejmujące całość Detektyw Di Reprodukowana przez pingwiny. To trochę i dużo, ale jest dziwnie urocze. Oczywiście chęć zamiatania rynku azjatyckiego jest oczywista, często wstydliwa, czasem śmieszna, ale tutaj staje się szansą. Rozpakuj trochę swój hollywoodzki, zabawny przepis. I wziął publiczność za rękę, shang chi Ma nawet luksus tworzenia niesławnej bramy do kina, z którą rzadko spotyka się publiczność.

francuski plakat