Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sekwencja na Santoro dezorientuje internautów

W piątek, 27 maja, seria „wielkich rodzin” na Santoro zdezorientowała internautów. Zrzut ekranu TF1

W piątek 27 maja na antenie TF1 wyemitowano nowy odcinek „Big Families, Life in XXL”. Okazja dla widzów do odnalezienia rodziny Santoro. Jednak kolejność w tej rodzinie zbiła z tropu internautów.

Kto mówi o nowym dniu, koniecznie mówi o nowych przygodachduże rodziny„Najsłynniejszy wśród małych ekranów. Jak co dzień, widzowie go znaleźli powtórna rozgrywka dzień wcześniej, po którym następuje odcinek nie wyrzucony z „Duże rodziny, życie w XXLJeśli wczoraj, Jan Zverin Internauci wywołali oburzenie w sieci, próbując kupić nową sofę na kredyt, w piątek, 27 maja, internauci cytowali zachowanie Santoro. Czekając na przygotowania do podróży do Kanady, matka sześciorga dzieci próbuje kontynuować wypuszczanie na rynek swojej marki piżam dziecięcych. Odkrywając tę ​​sekwencję, Twittos nieco wyszydził tę rodzinę.

Dowiedz się o plemieniu opuszczającym duże rodziny:

„On nie musi być tatą w domu”.

Camille Santoro od jakiegoś czasu próbuje poświęcić się tworzeniu własnej marki. Jednak, jak zauważyli obserwatorzy na Twitterze, jego projekt nie idzie do przodu. Podczas gdy 33-latka projektuje wzory, opiekuje się także swoimi dziećmi… Modus operandi, który pomylił niejednego, zwłaszcza że internauci uparli się przypominać, że jej mąż, Nicolas Santoro, został gospodynią domową, aby pocieszyć swoją żonę . Wreszcie influencer zarządza wszystkim, nie posuwając się do przodu i nie skupiając się. Dla internautów fakt, że Nicholas Santoro jest „ojcem w domu” jest zatem „całkowicie bezużyteczny”.

„Praca to nie to”

Dla innych internautów samo „kolorowanie” nie jest pracą. „To nie jest biznes” – ubolewał jeden z subskrybentów Twittera, który zauważył, że stworzenie marki wymaga dużych inwestycji.

„Sekwencja narkotyków”

READ  Jerome Segal (PA): „Zwierzęta również powinny mieć prawa”

W każdym razie widzowie byli rozczarowani nowym odcinkiem „Wielkich rodzin”. Niektórzy uznali, że sekwencja rodzinna Santoro jest naprawdę „fajna” i spodziewali się więcej emocji, aby zakończyć tydzień w dobrym stylu.

Możesz być również zainteresowany tą treścią: