Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ségolène Royal wyjaśnia, dlaczego Cyril Hanouna pomyślnie przeszedł przesłuchanie w Zgromadzeniu Narodowym

Ségolène Royal wyjaśnia, dlaczego Cyril Hanouna pomyślnie przeszedł przesłuchanie w Zgromadzeniu Narodowym

W czwartek wieczorem na C8 była kandydatka na prezydenta poświęciła swój felieton – wyjaśnia Ségolène Do komisji śledczej Zgromadzenia Narodowego, do której udał się Cyril Hanouneh.

Ledwo wrócił ze Zgromadzenia Narodowego, gdzie odbył dwuipółgodzinne przesłuchanie z parlamentarzystami w ramach komisji śledczej w sprawie przydziału częstotliwości TNT, Cyryl jest czuły W czwartkowy wieczór gospodarzem była transmisja na żywo na C8 „Nie dotykaj mojego telewizora!” . Okazja dla facylitatora, aby szczegółowo spojrzeć wstecz na to popołudnie i podkreślić cenną pomoc, której udzielił Segolena Królewska.

Była kandydatka na prezydenta w 2007 roku, felietonistka TPMP, co tydzień rozwija wybrany przez siebie temat. „Ségolène Royal udzieliła mi wielu ciekawych rad, które zastosowałam, za co chciałam jej podziękować. Martwiła się o mnie, jakby była moją matką. „Cyril Hanouna opowiedział o swoim wystąpieniu ustnym przed Zgromadzeniem Narodowym.

” data-script=”https://static.lefigaro.fr/widget-video/short-ttl/video/index.js” >

„Byłeś bardzo pozytywny, od początku traktowałeś ludzi poważnie i szanowałeś ich”.

Ségolène Royal do Cyryla Hanouny

Ségolène Royal przekazała przedmiotową poradę. „Powiem ci, dlaczego Cyryl zdał ten egzamin, który wcale nie był łatwy. Trwa to bardzo długo, masz ponad 30 zastępców zadających ci pytania i był szereg kar, za które musiałeś wyjaśnij sobie… Nadal było ciężko.oszacowałem to świadomie. To jest mecz i myślę, że Cyril wygrał ten mecz. »

Sukces ten członek Partii Socjalistycznej tłumaczy pracą Cyryla Hanouny. „Byłeś bardzo pozytywny, od początku traktowałeś ludzi poważnie i szanowałeś ichAnalizowała. Nie zaprzeczyłeś błędom, wziąłeś na siebie odpowiedzialność i powiedziałeś, jak je wziąłeś pod uwagę. » Ségolène Royal doceniła sposób, w jaki gospodarz wyjaśnił swoją pracę i przebieg programu.

READ  Zaproszony do domu Patrice (L'amour est dans le pré), Charles podchodzi do jednego ze swoich zalotników (SPOILER)