Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę William składa hołd swojej matce Dianie tuż przed Harrym: jego odejście nie pozostało niezauważone

Napisane przez Louise Martin | redaktor

Koh Lanta, Les Marseillais Ale też żonata z pierwszym spojrzeniem… Louise Martin to osobowość telewizyjna, która w wolnym czasie próbuje odtworzyć podziwiane przez siebie ciasta przed najlepszym cukiernikiem… Ale niebieski fartuch jest mało prawdopodobny wygrać! Portale społecznościowe nie mają dla niej tajemnic, najświeższe informacje i najnowsze oferty, zna je wszystkie. Przygląda się życiu Twoich ulubionych gwiazd i bardzo podziwia stroje Nicky Doll w Drag Race France. Trochę zabawy na szyi

Relacje między księciem Williamem i Harrym stały się więcej niż napięte, ale teraz już tego nie ukrywają. W czwartek 14 marca 2024 r. przyszły król Anglii publicznie zlekceważył swojego brata podczas ceremonii ku czci ich zmarłej matki.

Książę William złożył hołd swojej matce Dianie tuż przed przemówieniem brata.  Książę William, książę Walii, odwiedza pub Turf niedaleko Wrexham.Książę William złożył hołd swojej matce Dianie tuż przed przemówieniem brata. Książę William, książę Walii, odwiedza pub Turf niedaleko Wrexham © BestImage, Julian Burton / Bestimage

Reszta po ogłoszeniu

Mieliśmy nadzieję na jednodniowy rozejm, ale walka między dwoma braćmi nie ustała. Po miesiącach nie rozmawiania ze sobą książę Harry i William ponownie spotkali się (wirtualnie) podczas 25. dorocznej ceremonii wręczenia nagród Diana Legacy Awards, ceremonii wręczenia nagród na cześć ich słynnej matki. Ale te zjazdy rodzinne nie potoczyły się tak, jak sobie wyobrażaliśmy.

Książę William wygłosił przemówienie w Muzeum Nauki mieszczącym się w Kensington w Londynie, a następnie wręczył kilka nagród dwudziestu młodym ludziom z całego świata, podczas gdy jego brat przebywał 8000 kilometrów dalej w Kalifornii. Rzeczywiście interwencja księcia Harry'ego odbyła się zdalnie, za pośrednictwem wideo. Wybór przyszłej suwerenności?

Książę Harry został zignorowany przez swojego brata

Jednak mąż Kate Middleton opuścił scenę o 20:15, zanim głos zabrał jego brat. Decyzja, która została podjęta wcześniej i której przyczyna nie została ujawniona. Według źródła angielskiego. „William będzie oczywiście zraniony i zły”. Publikując książkę Harry'ego alternatywny Serial dokumentalny dostępny jest w serwisie Netflix. To samo źródło dodało: „AlePrawda jest taka, że ​​nikt w rodzinie nie będzie już mógł mu zaufać”.
W związku z tym książę Harry wygłosił przemówienie bez obecności brata, po czym pogratulował zwycięzcom nagród Diana Legacy Awards: „Dziękuję bardzo za inspirowanie tak wielu innych osób, a jednocześnie ochronę dziedzictwa mojej matki. Naprawdę to doceniam. Jeszcze raz gratuluję tej niesamowitej grupie”. Na zakończenie przemówienia mąż Meghan Markle otrzymał falę braw.

Książę William świętuje dziedzictwo swojej matki

READ  Tłumy: Fantazja lidera France 2 przed „Top Chef”, mała ocena za dokument France 3

Przed opuszczeniem sceny książę William powiedział publiczności, że jego żona, która jest obecnie w centrum kontrowersji wokół sfałszowanych zdjęć, oraz on i Kate Middleton starają się skupić na dziedzictwie pozostawionym przez Lady Dianę. Najważniejsze z nich zostały ujawnione: „Wiem, że byłaby zaszczycona, gdyby organizacja charytatywna nosząca jej imię wykonywała tak inspirującą pracę na rzecz podnoszenia poziomu młodych ludzi z całego świata”.

Syn króla Karola III również zwierzył się w swoim przemówieniu, mówiąc: Nauczyłeś mnie, że każdy człowiek może się odwdzięczyć i że każda osoba w potrzebie zasługuje na pomocną dłoń.Ogłosił, dodając: „Jestem bardzo dumna, widząc wiarę mojej matki w wyjątkowych młodych ludzi, którzy otrzymali dziś wieczorem nagrodę Legacy Award”. Czy to przemówienie sprawi, że ludzie zapomną o napięciu panującym między obydwoma książętami?

Reszta po ogłoszeniu

Reszta po ogłoszeniu