Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kim jest detektyw Forrest?  Wyjaśnienie nowego serialu Netflix

Kim jest detektyw Forrest? Wyjaśnienie nowego serialu Netflix

Baranina Goanna

Sześć odcinków Detektyw Forrest Został wydany na platformie Netflix. Ale o czym właściwie jest ten klimatyczny, polski serial?

Netflix ma świetne osiągnięcia, jeśli chodzi o treści obcojęzyczne. Płynący olbrzym będzie szukał pereł tam, gdzie są ukryte Gra w kalmaryjeden z największych sukcesów platformy w 2021 roku, prosto z Korei.

Możemy też wspomnieć deszcz (Dania), domek z kart (Hiszpania), ciemny (Niemcy) lub nawet Alicja w Krainie Czarów (Japonia). Listę można by poszerzyć o nową serię, tym razem pochodzącą bezpośrednio z Polski.

Ponieważ istnieje wiele pozytywnych recenzji Detektyw ForrestCo sugeruje, że Netflix ma tam nowy samorodek. Co więc musisz wiedzieć o serialu thrillerowym, zanim go zaczniesz? Powiemy Ci wszystko!

o czym mówisz Detektyw Forrest ? Wyjaśniono serial Netflix

Oficjalne streszczenie Netflix opisuje fabułę filmu Detektyw Forrest zatem : „Po zawieszeniu za niekonwencjonalne metody detektyw łączy siły z dziennikarzem, aby na swój sposób rozwiązać serię brutalnych morderstw.

Tym niekonwencjonalnym detektywem jest Viktor Forrest (Boris Schick), a jego partnerką dziennikarka Olga Zrębska (Zuzana Saborznikow). Ich niekonwencjonalne śledztwo rozgrywa się w Tatrach, naturalnej granicy Słowacji i Polski. Trudne miejsce do wyśledzenia wskazówek – ale także piękna sceneria dla serialu.

Dodanie większej ilości zepsułoby całość Fabuła jest pełna zwrotów akcji Detektyw Forrest. Powiedzmy, że możesz spodziewać się wielu sprytnych wniosków, a także dramatu psychologicznego, a wszystko to na tle oszałamiających lodowych krajobrazów.

Pozwalamy sobie również na małe ostrzeżenie: Wrażliwe dusze powstrzymują się! Zwłaszcza, że ​​przez sześć odcinków piętrzą się ciała.

READ  Roman Botel, współzałożyciel „Café de la Gare”, zmarł wraz z Coluche w wieku 84 lat

Serie Detektyw Forrest Czy to jest wzięte z książki?

Tak, serial Detektyw Forrest Zaczerpnięte z powieści detektywistycznych las Autor: Remigiusz Mroż.

Do tej pory Mroz napisał sześć powieści laswymienione poniżej (z tytułami przetłumaczonymi na język angielski, ponieważ nie są one w języku francuskim):

  • Narażenie (2015)
  • Rozgłos (2016)
  • Model (2016)
  • wznieść się (2017)
  • Zjeżdżalnia skalna (2018)
  • Fohna (2020)

Serial Netflixa inspirowany jest głównie dwoma pierwszymi powieściami, narażenie I Rozgłos. Na chwilę obecną nie ma informacji o jej ewentualnej kontynuacji Detektyw Forrest. Bardzo prawdopodobne, że przyszłość serialu zależy od jego sukcesu na platformie streamingowej.