Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

SCPI Interior Europe Centre – PATRIMOINE24 ogłasza pierwsze przejęcie PAREF Gestion w Polsce

SCPI Interior Europe Centre – PATRIMOINE24 ogłasza pierwsze przejęcie PAREF Gestion w Polsce

PAREF Gestion dokonał początkowej inwestycji w imieniu SCPI Interpier Europe Centre, nabywając kompleks handlowy o powierzchni 2500 m2 pod Warszawą.

Zbudowany w 2012 roku dla obecnego najemcy MAN, uznanej na całym świecie firmy zajmującej się budową i utrzymaniem pojazdów transportowych w Europie. W pełni wynajęty, położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy, z bezpośrednim i strategicznym dostępem do autostrady S8, która łączy Warszawę z północno-wschodnią Polską. Ta pierwsza akwizycja daje SCPI aktywa o zysku netto na poziomie 8% i stałym okresie leasingu wynoszącym 12 lat.

« Cieszymy się z tej pierwszej akwizycji w Warszawie, która pod każdym względem odpowiada strategii SCPI Interpier Central Europe, w szczególności jakością najemców, długim okresem najmu i celem. Stale rozwijamy portfolio z wysokiej jakości aktywami, spełniając trudne potrzeby i zapewniając możliwości uzyskania wyższych zwrotów. » Anne Swartz, dyrektor zarządzający PAREF Gestion

Interpier Europe Central, otwarty do subskrypcji we wrześniu 2020 r., To SCPI zajmujący się trzecimi nieruchomościami w Europie Środkowej, w szczególności w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Zdrowe i wydajne gospodarki tych krajów, położonych w centrum Europy, przyciągają dużą liczbę kapitału i firm zagranicznych. Zakładanie tych firm w dużych miastach lub na przedmieściach przyczynia się do rozwoju lokalnego rynku nieruchomości usługowych.

Znajdź wszystkie dokumenty na stronie https://paref-gestion.com/

O zespole PAREF

PAREF rozwija się w dwóch uzupełniających się sektorach biznesowych: (i) Inwestycje w aktywa komercyjne (aktywa o wartości 0,2 miliarda USD, głównie w regionie paryskim) przez SIIC PAREF, spółkę z branży nieruchomości (ii) Zarządzanie przez strony trzecie AMF i PAREF Investment Management ( 4 grudnia 0,4 mld na 31 grudnia 2020 r.) Za pośrednictwem zatwierdzonej spółki zarządzającej PAREF Gestion (8 1,8 mld funduszy zarządzanych do 31 grudnia 2020 r.). PAREF jest spółką działającą na rynku nieruchomości SIIC, notowaną w kasie Euronext Paris – FR0010263202 – PAR.

READ  Polska: „Pokojowa większość” w sprawie statusu aborcji

Ostrzeżenie:

Ten dokument jest przeznaczony wyłącznie dla dziennikarzy oraz pracowników prasy i mediów. Jest udostępniany wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej ani spersonalizowanej porady. Inwestowanie w akcje SCPI wiąże się z ryzykiem. Przed jakąkolwiek subskrypcją zapoznaj się z dostępnymi dokumentami regulacyjnymi https://paref-gestion.com/

Aby uzyskać dostęp do witryny, Kliknij tutaj.