Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

SCARE antologia horroru ogłoszony w USA w Wielkiej Brytanii

SCARE antologia horroru ogłoszony w USA w Wielkiej Brytanii

przestrasz nas, ponura i złowroga antologia seryjnych morderców, ukaże się w Wielkiej Brytanii w poniedziałek 13 czerwca 2022 r. dzięki uprzejmości Koch Films. Będzie dostępny za pośrednictwem Sky Store, Virgin Movies, Apple TV/iTunes i Amazon, a także Google Play i Xbox.

Ta 5-częściowa saga zabójców, uznana za jedną z 10 najlepszych tajemniczych horrorów roku 2021, skupia się na nieoczekiwanej grupie aspirujących pisarzy, którzy mieszkają w Sugarton, małym miasteczku przeżywającym śmiertelny powrót. Jak zwykle zbierają się w lokalnej księgarni prowadzonej przez dowódcę oddziału Petera, aby podzielić się swoimi przerażającymi historiami, ale dziś wieczorem odkryją, że stali się gwiazdami w pokręconej historii chorego zabójcy.

Nakręcony w Arizonie przez 16 dni, przestrasz nas Reżyseria: Ryan Henry Johnston (główny reżyser, współreżyser Night Haul), Karl Jensen IV (współreżyser Dead Ringer) Ryan Kjolberg (reżyser Untethered), Charlotte Lilt (współreżyser Night Haul), Tom J McCoy (reżyser The Resting) i Jordan Pilar (współreżyser Dead Ringer)

Reżyser/współproducent Ryan Henry Johnston skomentował: „Mamy nadzieję, że brytyjscy widzowie będą zadowoleni z tego, co uważamy za trzy najwspanialsze i najbardziej wyjątkowe aspekty filmu: każdy z pięciu głównych bohaterów opowiadających swoją krótką historię gra główną postać w filmie. historia musi być opowiedziana, a każda historia ma swój własny ton i podgatunek.Naszym celem było stworzenie antologii, która spodoba się każdemu fanowi horrorów i mam nadzieję, że wszyscy to zrobią.I Tom Sandoval z Vanderpump Rules może go zobaczyć coś zupełnie innego.

READ  Quinté PMU - PRIX DE NOZAY OCZEKIWANY 31 GRUDNIA. 2022

Koch Films jest niezależną firmą zajmującą się dystrybucją filmów i rozrywki domowej oraz spółką zależną firmy Koch Media GmbH, założonej w 1994 roku. Grupa jest wiodącym dystrybutorem gier, filmów i oprogramowania. Koch Media GmbH posiada biura w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, krajach Beneluksu, Włoszech, Hiszpanii, Skandynawii, Polsce i Czechach, a także filie w Stanach Zjednoczonych i Australii. W lutym 2018 Koch Media dołączył do szwedzkiej grupy Embracer.