Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zazdrosny Teyssier of Zacharie, Constance Argues – tu wszystko się zaczyna 16 maja 2022 (odcinek 400) | Tutaj wszystko się zaczyna

Tutaj znajdziesz szczegółowe streszczenie Wszystko zaczyna się z wyprzedzeniem w sezonie 2, a 400. odcinek zostanie wyemitowany w poniedziałek 16 maja 2022 r. na TF1. Emmanuel zaczyna być zazdrosny o Landerasa. Salome i Jasmine próbują znaleźć rozwiązanie, które pomoże Axelowi. Lalka Enzo jest skończona, chce znów zostać ciężko pracującym. Claire Ginot budzi się ze śpiączki.

Pełne podsumowanie serii ITC dla odcinka z 16.05.2022 ze spojlerami #HereEverythingBegins w podglądzie, wszystko, co musisz wiedzieć.

Nic nie idzie dobrze dla Constance i Tayseer

Znajdź pełne podsumowanieTutaj wszystko się zaczyna odcinek 400 Transmisja na TF1 w poniedziałek 16 maja 2022 (Zobacz podsumowania z wyprzedzeniem Od tego wszystko się zaczyna ): Podsumowanie poprzedniego odcinka Tutaj wszystko zaczyna się od 13.05.2022 Połączony.


Salome i Jasmine nie słyszeli o Axelu od czasu zabrania go przez policję. Martwią się o siostrzeńca Tessier.
Jasmine chce, by odłożyli na bok kłótnie i pomogli Axlowi. Musisz zmienić zeznanie Louisa przechodząc przez Charlene.

Enzo ogłosił Lionelowi, że to on będzie robił demonstrację przepisu podczas Clotilde.
Clotilde jest zadowolona z prezentacji i uważa, że ​​jest idealna podczas degustacji. Udoskonalił danie w osobisty i konsekwentny sposób. Amber Enzo zachęca, chce pracować i ma ambicje zostać topowym uczniem.

Enzo to miejsce, w którym wszystko się zaczyna

Tom, Greg i Lionel śmieją się z Enzo, nie traktują go poważnie

Jasmine i Salome przyszły zobaczyć się z Louisem przed lekcją i naciskały na niego. Kiedy Charlene dowie się prawdy o krzywoprzysięstwie, pozbędzie się go. Dziewczyny uważają, że Louis uniemożliwia policji pójście właściwą drogą i znalezienie osoby odpowiedzialnej za Claire.

Rodzice Jasmine martwili się o Jasmine: odpowiedziała, że ​​po balu i Neilu wszystko jest w porządku.

Olivia jest tam, gdzie wszystko się zaczyna

Olivia obok Claire

Delektuj się przygotowaniami, które Zachary poczynił we wczesnych latach. Zachary uświadamia sobie, że Tessier jest zazdrosny o gitarę. Teyssier prosi Landirasa, aby uciekł od Constance i skupił się na uczniach. Lisandro próbuje się uspokoić.

READ  Ten warunek jest nałożony na Cyrila Hanoune'a do udziału w TPMP (VIDEO).

Constance miała zjeść lunch z Zacharym, ale nie może go znaleźć. Lisandro wyjaśnia Constance kłótnię z Tessier. Constance mówi, że docenia, że ​​Emmanuel jest trochę zazdrosny. Lisandro ją ostrzega, Zachary zakochuje się w niej.

Później Landeras przychodzi do Constance, aby przeprosić za odwołanie lunchu. Constance mówi Zachary’emu, że jeśli Emmanuel jest zazdrosny, nie graj w jego grę, Constance będzie rozmawiać z Tessierem, dopóki wszystko się nie uspokoi.

Tutaj wszystko zaczyna się z wyprzedzeniem Odcinek 400 16 maja 2022 r.: Lewisowi ulżyło przebudzenie ClaireCharlene i Louis widzą Claire, która budzi się ze śpiączki. Wieczorem Salome przychodzi zobaczyć Louisa w jego domu z bukietem kwiatów dla matki. Claire ma trudności z mówieniem i wciąż jest trochę zdezorientowana. Luis mówi Salome, że naprawdę myśli, że Claire się nie obudzi. Lewis zgadza się zmienić swoje zeznanie. Mówi Salome, że powinna postarać się wybrać swoich towarzyszy, ponieważ od tego czasu stali się bardziej żałosni od siebie.

Axl jest tam, gdzie wszystko się zaczyna

Uwolnij Axela ze swoją zabawną panią

Emmanuel jest pijany, ponieważ Constance gra na gitarze: mówi, że nie może się skoncentrować. Constance mówi Tessier, że nie musi czuć się zagrożony… Zachary jest przyjacielem. Constance mówi mężowi, że jej nie szanuje… mówi jej, że jest zmęczony kryzysem wieku średniego.

Axl jest wolny i wrócił do instytutu dzięki Lewisowi, który zmienił stopień. Yasmine i Salome mają ją powitać.

Olivia przy łóżku Claire: byłam w stanie porozmawiać trochę więcej. Louis przynosi suszone kwiaty Salome. Claire tak naprawdę nie pamięta wypadku… pamięta coś niezwykłego. Claire zastanawia się, czy widzi ucznia zamykającego drzwi.

Najważniejsze wydarzenia tutaj Wszystko zaczyna się od poniedziałku 16 maja 2022 r.: O czym należy pamiętać

Clotilde jest tam, gdzie wszystko się zaczyna

Clotilde jest zachwycona dziełem Enzo

Claire budzi się ze śpiączki i ma ważne wspomnienie
– Emmanuel starł się z Zachariaszem z zazdrości
Lewis koryguje swoje zeznania przeciwko Axel
Konstancja jest zmęczona egoizmem Teyssier
– Axel zostaje uwolniony, Jasmine i Salome zakopują siekierę.

READ  Analiza dogłębna rynku usług marketingu mobilnego przez konkurencję - Swrve, Vibes, Braze

Podążać Podsumowanie Tu wszystko się zaczyna Odcinek 400 Od wtorku 17 maja 2022 r.

Zawieszenie Odcinki na temat „Tu wszystko się zaczyna” Forum Każdego dnia i znajdź Pełna lista aktorów ITC z ligi włoskiej.