Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung Galaxy Tab S5e to teraz „tablet w przystępnej cenie”

Samsung Galaxy Tab S5e nie jest tak standardowy dla koreańskiej marki, ale nadal kosztuje 469 euro w momencie premiery, jeśli zdecydujesz się na model z 128 GB pamięci. Dziś ta wersja tabletu jest jeszcze bardziej przystępna cenowo, ponieważ spada poniżej paska żetonów 300 euro.

Samsung Galaxy Tab S5e

Źródło: Frandroid.

Samsung Galaxy Tab S5e został wprowadzony na rynek w 2019 roku, więc minęło już dwa lata i nadal nie ma następcy, ale nadal jest polecanym tabletem w obecnej formie. Spadek cen. Dziś jego cena nigdy nie była tak istotna, jak teraz, dzięki tej bezprecedensowej obniżce o 170 euro w stosunku do pierwotnej ceny. Wszystko wyjaśniamy w tym artykule!

O czym należy pamiętać z Galaxy Tab S5e

  • Wyświetlacz Super AMOLED Quad HD
  • Jeden interfejs dostosowany do tabletów
  • Autonomia (bardzo) hojna

Zamiast 469 euro w momencie premiery, Samsung Galaxy Tab S5e ze 128 GB pamięci jest teraz dostępny w cenie 299 euro w kilku sklepach internetowych: FnakI StrzałkaI Boulanger I Crabat. Aby uzyskać tę cenę, po prostu połącz natychmiastową zniżkę w wysokości 70 € ODR w wysokości 100 € ważny do 30 listopada 2021 r..


Jeśli oferta wymieniona w tym artykule nie jest już dostępna, spójrz poniżej, aby znaleźć inne oferty dla Samsung Galaxy Tab S5e. Harmonogram jest aktualizowany automatycznie.

Karta techniczna wciąż aktualizowana

ten Samsung Galaxy Tab S5e Wydany kilka lat temu możemy uwierzyć, że ten tablet nie jest już zalecany w 2021 roku, ale nie. Ma kartę techniczną, która sprawia, że ​​niektórzy konkurenci ślinią się, zwłaszcza z 10,5-calowym panelem Super AMOLED, który wyświetla rozdzielczość Quad HD w rozdzielczości 2500 x 1600 pikseli, z doskonałą jasnością skalibrowaną niemal idealnie. Skorzystasz więc z bardzo dobrego ekranu do wyświetlania wszelkiego rodzaju treści.

READ  Tlen po raz pierwszy został wyprodukowany na innej planecie!

Będziesz mógł nawet grać w gry 3D. Cóż, nie byłby w najlepszych możliwych warunkach graficznych ze względu na zaawansowanie Snapdragona 670, ale ten układ nadal oferuje wystarczającą wydajność, aby na przykład uruchomić Fortnite. Więc tak, grafika jest ustawiona na minimum, ale to osiągnięcie jak na tablet 2019. Ponadto 4 GB pamięci RAM zapewnia ogólne wrażenia użytkownika bez spowalniania, co jest jeszcze przyjemniejsze przy korzystaniu z doskonałego interfejsu One UI, ponieważ jest prosty i łatwo dostępny i szkoda by było to zepsuć zamrażać lub inne.

Dwa do trzech dni autonomii

Natomiast koreański tablet naprawdę pokaże swój pełny potencjał w zakresie autonomii. Dzięki akumulatorowi o pojemności 7040 mAh Galaxy Tab S5e może z łatwością wytrzymać od dwóch do trzech dni, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Trzeba powiedzieć, że dobrze jest nie dodawać kolejnego produktu do swojej listy, aby zapakować produkt za każdym razem, gdy idziesz spać. Tablet może wtedy spokojnie siedzieć przez wiele dni przy stole w salonie i być aktywnym, gdy tego potrzebujesz. W razie potrzeby szybkie ładowanie przywraca 50% w około czterdzieści minut.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury Nasza pełna recenzja Samsung Galaxy Tab S5e.

7 / 10

Samsung Galaxy Tab S5e

Jaki tablet wybrać do swojego budżetu?

Aby wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, a zwłaszcza Twojemu budżetowi, już teraz zapraszamy do konsultacji Nasz przewodnik po najlepszych tabletach z ekranem dotykowym w 2021 roku.

Niezależnie od tego, czy to dla zabawy, czy tylko dla biznesu, odkryj porównanie najlepszych tabletów w danym momencie, aby wiedzieć, który z nich wybrać.
Czytaj więcej