Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung Galaxy S23, Galaxy Book Ultra… wszystkie reklamy Galaxy Unpacked

W pierwszym Galaxy Unpacked w 2023 roku zostaną zaprezentowane Samsung Galaxy S23, S23 Plus i S23 Ultra, a także potencjalne Galaxy Books. Oto gdzie obejrzeć konferencję Samsunga wraz z datą i godziną.

Po miesiącach arkuszy danych na wolności, skradzionych obrazów i innych wycieków wszelkiego rodzaju, w końcu nadszedł czas SAMSUNG zapewnić Samsunga Galaxy S23I Galaxy S23Plus i in Galaxy S23 Ultra.

Podsumowanie ogłoszeń

Konferencja Samsung Galaxy Unpacked jest na żywo

18:00
H-1

Galaxy Unpacked zostanie uruchomione za godzinę!

18:40
Kolejne 20 minut

Już tylko 20 minut zostało na odkrycie nowych produktów Galaxy.

18:48
Mała edycja na poczekaniu

W międzyczasie Samsung przewija trzy czujniki S23 i podkreśla to, co naszym zdaniem jest trybem nocnym do robienia zdjęć księżyca.

18:58
I zacznie się!

Konferencja zaraz się rozpocznie. Spokojnie, to nie potrwa długo: kasa jest o 19:00!


19:04

Startowy

Rozpoczyna się konferencja. Rozpoczyna się interwencją TM Roha, który przypomina o znaczeniu grupy S.

19:07
Konferencja będzie miała charakter ULTRA

bańka. TM Roh ogłosił, że w tym roku pojawi się Galaxy Book Ultra. Podkreśla również pierwsze elementy projektu Galaxy S23 Ultra. Cała konferencja została sfilmowana tym telefonem, co więcej, wystarczyło, aby konkretnie pokazać występ.


19:11

Oto S23 z Ridleyem Scottem

Proszę bardzo, teraz znamy projekt Galaxy S23. S23 i S23 plus są zatem inspirowane starszym bratem i odrzucają zestaw obrazów, aby zbliżyć się do starego składu Note. Samsung powtarza, że ​​konferencja została sfilmowana za pomocą Galaxy S23 Ultra.

Ridley Scott, słynny reżyser filmowy Obcy i Gladiator, użyczył swojego talentu firmie Samsung, kręcąc film zatytułowany Oto za pomocą Galaxy S23 Ultra. To przypomina nam Kathryn Bigelow, którą wychowało Apple.

19:15
Skoncentruj się na zdjęciach i filmach

Interesuje nas czujnik Galaxy S23 Ultra, który jest teraz w stanie nagrywać w 4K przy 60 klatkach na sekundę zarówno z przodu, jak iz tyłu. Wynika to częściowo z czujnika 200 MP, który oferuje łączenie pikseli 16 w 1, aby przełączyć się na zdjęcia 12 MP. Od teraz 8K jest w stanie osiągnąć nawet 30 klatek na sekundę.

READ  Czego oczekujesz od nowego Amazon Prime Day?

Camera Assistant, aplikacja dająca dostęp do większej elastyczności w korzystaniu z aparatu. Teraz można tam wyłączyć automatyczną zmianę czujnika. Wydaje się również, że nowy tryb nocny zapewnia pełny zakres astrofotografii.

19:21
Konferencja zamienia się w festiwal filmowy

Nadeszła kolej dyrektora Na Hong-jina na zaproszenie się na konferencję. Nakręcił także film dla Samsunga z S23 Ultra. Sekwencja, która pogrąża się w ciemności, pozwala podkreślić talenty telefonu w zakresie przechwytywania HDR.

Noc wróciła. Taki marketingowy termin wprowadził Samsung w zeszłym roku, zachwalając imponujące właściwości swojego urządzenia w nocnych warunkach. W Galaxy S23 Ultra OIS może wytrzymać ruchy dwa razy większe niż S22 Ultra. Udoskonalono również redukcję szumów, podobnie jak prześwietlenie.

Podkreślono kolejną nowość, autofokus przeszedł na Dual Pixel na wszystkich czujnikach. Wystarczająco, aby zapewnić szybsze, ale i dokładniejsze ustawianie ostrości.


19:29

Podsumowanie konfiguracji obrazu

Poniżej znajduje się pełne podsumowanie możliwości obrazowych trzech urządzeń.


19:32

Wydajność S23

To jedna z nowości roku, gdyż akumulatory Galaxy S23 i S23 Plus dostają po 300 mAh w porównaniu z poprzednią generacją.

Kolejną ważną innowacją jest pojawienie się Snapdragon 8 Gen 2, nieco dostosowanej „Galaxy” na tę okazję. Zapewni 34% przyrostu mocy procesora, 49% mocy NPU i 41% mocy GPU. Ten ostatni zawiera również moduł zdolny do zarządzania Ray Tracingiem.

Aby nie być zazdrosnym o jasność, cały zestaw będzie wyposażony w ekrany o jasności 1750 nitów.

19:41
Ekosystem PC

Jak wszyscy producenci, Samsung podkreśla cechy swojego ekosystemu. Galaxy Books mogą łatwo komunikować się z Galaxy S23 lub Galaxy Tab S8. Pokazano wiele drobnych funkcji, takich jak udostępnianie ekranu lub udostępnianie hasła.

Galaxy Book Ultra można obrócić o 360 stopni, aby przekształcić się w tablet dotykowy z podstawką.

Oto pełne podsumowanie możliwości Galaxy Book:

19:45
Co nowego w One UI

Samsung podkreśla nowe funkcje One UI 5. Ekran blokady można teraz bardziej dostosować. Centrum zabezpieczeń powinno również chronić telefon, gdy oddasz go do naprawy. Odpowiedni.

Możesz używać rysika S Pen do pisania bezpośrednio w pasku wyszukiwania Chrome.

19:47
Dwa gratis w jednym

Miłą nowinką (choć trudno sobie wyobrazić, kto mógłby z niej skorzystać w rzeczywistości) jest teraz możliwość łączenia obrazów z dwóch projektorów o swobodnym kształcie w celu uzyskania lepszej jakości obrazu.


19:49

ceny

Oto pełne ceny produktów pokazanych dziś wieczorem:

Zaczynamy od Galaxy S23 (uwaga na dolary) i niespodzianka, cena Galaxy S22 spada z tej okazji.

Oto ceny laptopów:

19:52
punkt otoczenia

Krytykowaliśmy już Samsunga za brak skrupułów w swoich zobowiązaniach środowiskowych. Dziś wieczorem znak był dokładniejszy niż zwykle. Możemy wymienić na przykład Corning Gorilla Glass Victus 2, który jest wykonany w 22% ze szkła pochodzącego z recyklingu.

Koreańska grupa kontynuuje swoje zobowiązanie do aktualizacji, obiecując po raz kolejny cztery lata aktualizacji Androida.

19:58
Qualcomm i Google na scenie

Dyrektor generalny Qualcomm Cristiano Amon, który może powitać pojawienie się Snapdragona we wszystkich telefonach Galaxy S, wchodzi na scenę. Towarzyszy mu Hiroshi Lockheimer, wiceprezes Google i jeden z założycieli Androida.

TM Roh wyjaśnił, że XR, czyli rozszerzona rzeczywistość, będzie kolejnym rozdziałem dla Samsunga.

Lockheimer przyszedł, aby podkreślić różne ulepszenia One Ui 5 związane w szczególności z lepszą integracją aplikacji Google.

READ  Dzięki tej ofercie Samsung Galaxy S21 Ultra jest tańszy od nowego S22

20:03
to koniec

Cóż, w końcu bez wielkich niespodzianek na tej konferencji, ale wciąż Galaxy S23 i Galaxy Book, w tym pojawienie się modelu Ultra. To jest naprawdę dobre! W razie potrzeby wykorzystamy nadchodzące tygodnie do przetestowania tych urządzeń.

Jak bezpośrednio śledzić konferencję Samsunga?

Galaxy Unpacked odbędzie się w środę, 1 lutego, o godzinie 19:00 KST. Jeśli chcecie śledzić ogłoszenia na żywo, możecie wejść na kanał YouTube koreańskiego giganta.

Polub YouTubeSubskrybuj Frandroida

Możesz także śledzić konferencję z nami na naszej stronie internetowej Kanał na Twitchu. Na planie będzie obecny Arnaud Gelineau (animacja frandroid(Nicolas Lelouch)Numerama) i Omar zatytułowany (frandroid). Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 18:30.

Jakie są spodziewane produkty tej konferencji?

Nie zdradzając niczego, wydaje się bardzo jasne, że Samsung Galaxy S23 będzie gwiazdą wieczoru. Wszystkie trzy telefony miały wiele przecieków, a Samsung potwierdził nawet takie rzeczy, jak obecność czujnika 200 MP w składzie. Główna nowość w tym roku będzie zależała od wydajności trzech telefonów, ponieważ w końcu powinniśmy zobaczyć przejście na Snapdragon dla Europy.

W przypadku pozostałych produktów, których spodziewamy się dziś wieczorem, mamy również nadzieję, że zostaną wydane Książka Galaktykalaptopy, które są podobne do MacBooków, a niektóre z ich modeli mają możliwość obracania ekranu o 360 stopni.

Samsung ma też przedstawić najnowszą wersję swojego interfejsu, Jeden interfejs użytkownika 5.1. Mamy nadzieję na wieści na temat przyszłych tabletów Galaxy, ale w ostatnich tygodniach nie było żadnych plotek wskazujących na wydanie w tym kierunku. W przypadku zegarków, słuchawek czy składanych smartfonów Samsung generalnie preferuje sierpień.


Aby nas śledzić, zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Możesz czytać nasze artykuły i profile oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.