Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Intel zrobi wielką zniżkę na 12. generację Alder Lake

Intel może obniżyć ceny swoich procesorów Alder Lake. ale dlaczego ? Oceniamy.

Według informacji opublikowanych przez DigiTimes, założyciel Intela jest w trakcie Ustaw ogólną obniżkę cen Od dwunastej generacji procesorów „Alder Lake”. Te ostatnie spadną w najbliższych miesiącach nawet o -20%.

Jednak nie wszystko zostało powiedziane. Ta tabela sporządzona przez internautę wyraźnie pokazuje jedno: miniony miesiąc, Intel podniósł również zalecane ceny dla całej swojej linii. Ta nowa zniżka, jeśli osiągnie 20% w całym asortymencie, z pewnością obniży wszystkie ceny linii procesorów 12. 30/50 $ za polecenie.

Rekomendowana cena detaliczna

Jest to również ważny aspekt, który należy podkreślić: wszystko to niekoniecznie oznacza poważną zmianę na samym rynku. Naprawdę jest Niska sugerowana cena detaliczna swoich żetonów, za którymi sprzedawcy niekoniecznie podążają. Na przykład Core i9-12900K można teraz znaleźć we Francji za 554 euro; Biorąc pod uwagę, że od cen amerykańskich nie są oferowane żadne podatki, a ceny w euro są wyższe niż ceny w dolarach, można udowodnić, że najlepszy procesor dwunastej generacji to Sprzedał się już taniej niż pokazana tutaj stopa dyskontowa.

Jeśli informacja ta zostanie potwierdzona, konieczne będzie przede wszystkim potraktowanie jej jako wskazówki. Sygnał uruchomiony przez firmę Intel wraz z jej partnerami-dystrybutorami Aby zmotywować ich do obniżenia cen sprzedaży. Ale możemy też odwrócić pytanie i zadać sobie pytanie: dlaczego Intel stara się obniżyć ceny swojej dwunastej generacji?

Trzeba przyznać, że ta produkcja jest obecnie prawdopodobnie dla firmy tańsza, co zawsze jest dobrą zachętą do cięcia kosztów. ale w tym samym czasie, Nowo wydana 13. generacja Naprawdę musi skłonić konsumentów do uzupełnienia zapasów, czego nie chcą robić. Zamiast tego pokazuje najnowsze dane dotyczące rynku komputerów osobistych Poważne spowolnienie sprzedażyco może zmotywować Intela do odzyskania nowych nabywców, nawet jeśli oznacza to faworyzowanie 12. generacji.

READ  Kosmiczny Teleskop Hubble'a ponownie odpowiada

Nie ma małego zysku i Alder Lake pozostaje ulubioną platformą dla graczy. W końcu to pokolenie, które przeszło do przodu Oddzielenie rdzeni wydajnościowych od rdzeni wydajnych, jedną z najważniejszych innowacji w architekturze Intela ostatnich lat. W tym kontekście należy preferować dwunastą generację ze zniżką, a nie generację trzynastą Wtyczka Bez zmian między tymi dwoma — może mieć znaczenie, jeśli chcesz odnowić swoją konfigurację w 2023 r.

Źródło :

Wideo na temat: karty

Maxime „Otaxo” Lancelin-Golbery