Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung chce bardzo szybko uruchomić Androida 12 i OneUI 4

Po uruchomieniu Androida 12 od Google w wersji AOSP, Samsung chce iść dalej i wprowadzić go na swoje smartfony.

początek Android 12 Nie podąża za klasycznym kalendarzem, który Google zaimplementował kilka lat temu. Zwykle od wiosennej bety wiele smartfonów wchodziło do bety przed wypuszczeniem systemu na najszybsze pod koniec lata. Zamiast tego mamy Androida 12, którego beta była bardziej tajna, rozszerzona w czasie i nie wydana jeszcze w październiku.

Google dobrze wystartował Wersja AOSP Androida 12 Aby umożliwić producentom i programistom rozpoczęcie poważnego dostosowywania swojej pracy do nowej wersji, ale jak dotąd firma nie oferuje jeszcze Androida 12 na własnych pikselach. Sytuacja, która nie wydaje się zadowalać Samsunga, który chciałby dokonać na nim dość szybkiego wdrożenia Galaxy smartfony.

Uruchom Androida 12 na Galaxy przed 2022 r.

Zgodnie z wiadomością, którą Samsung opublikował swojej społeczności, firma chce wydać Androida 12 w stabilnej wersji.Najpóźniej do grudniaLub za kilka tygodni w momencie pisania tego tekstu.

NS Androida 11Samsung wystartował Stabilna wersja we Francji 14 grudnia dla Galaxy S20. Wygląda więc na to, że firma chce nadrobić opóźnienie spowodowane przez Google, aby nie zmieniać swojego kalendarza i utrzymać zwyczaj wypuszczania nowej flagowej wersji systemu w grudniu na swoich flagowcach na ten rok.

Samsung już oferuje Wersja beta Androida 12 z interfejsem One UI 4 na niektórych swoich smartfonach. Wiadomość opublikowana przez Samsunga stwierdza jednak, że oś czasu nadal nie jest do końca pewna. ten Nowy Galaxy rozpakowany od 20 października To może być okazja, aby dowiedzieć się więcej.

READ  Test AMD Radeon RX 6600 XT: karta graficzna, która pokonuje raytracing