Rzym: Mannarino również został wyeliminowany

Podobnie jak Beno Pat Paire i Ugo Humbert, Adrian Mannarino upadł w poniedziałek w 1000 Masters w Rzymie.

Dziedzic Boliwii Hugo Delin, który zajął 128. miejsce na świecie, Adrian Mannarino prawdopodobnie pomyślał, że miał szczęście w losowaniu. Ale trzeci francuski przeciwnik również został wyeliminowany w poniedziałek! Świat 36 miejsce przegrał 2-6, 7-5, 6-2 w 2:17, tracąc tym samym czwarte z rzędu w czterech meczach na glinie. Mannarino jednak zaczął dobrze, przerywając wejście przeciwnika, a następnie dobierając 5-2 i włożył pierwszego seta do kieszeni. W drugim meczu prowadził 3: 0, myśląc, że zmierza do łatwego zwycięstwa. Ale Boliwijczyk się obudził! Najpierw upadł, by odzyskać 3-3, a następnie ponownie zagrał serwis przeciwnika przy 5-5, aby wyrównać jedną rundę wszędzie. Delaine wrócił do domu, pokonując Mannarino od początku trzeciego seta, a następnie ponownie 4-1. Nawet gdyby Francuz wyeliminował jedną ze swoich późnych przerw (4-2), to i tak straciłby swój serwis po meczu, a potem po meczu. Tak więc Mana nie wygrał jeszcze najniższego spotkania w głównym losowaniu w Rzymie w sześciu meczach, a to Deline będzie miał ogromny zaszczyt zmierzyć się z Aleksandrem Zverevem w następnej rundzie.

Djokovic nie znajdzie Evansa

Po miesiącu wielkiego osiągnięcia Wielkiej Brytanii przeciwko Serbowi w 1/8 finału w Monte Carlo, remis został zarezerwowany dla Daniela Evansa i Novaka Djokovica w Rzymie, w drugiej rundzie. Światowy numer jeden w końcu nie znalazł swojego kata 15 kwietnia, który następnie ugrzązł w półfinale księstwa z rąk Stefanosa Tsetsipasa. 26. świat, który przegrał w ósmym finale w Madrycie w zeszłym tygodniu, przegrał w poniedziałek z przyszłym zwycięzcą Aleksandrem Zverevem (który był już w Barcelonie z rąk Corentina Motteta) z Taylorem Fritzem. Amerykanin nie zostawił żadnych szans Brytyjczykom (6: 3, 6: 2, 1h18). Tym samym jest to 31. miejsce w tabeli, w którym Djokovic ponownie spotka się w oczekiwanej bezpośredniej konfrontacji, wiedząc, że Fritz spowodował poważne problemy Serbii w lutym na Australian Open. Tego dnia najlepszy zawodnik ringu, prawdopodobnie dotknięty chorobą w okolicy brzucha, wykorzystał opróżnianie trybun po czwartej grupie, aby uszanować protokół zdrowotny dotyczący rekonwalescencji w piątej grupie.

READ  Mont-de-Marsan – Agen: SUA odpada w barażach Pro D2 po porażce w Landes

Hurkacz poddaje się

Hubert Hurkacz, vainqueur surprise du Masters 1000 de Miami, n’a gagné qu’un match depuis son triomphe floridien, lors de son entrée en lice a Monte-Carlo contre Thomas Fabbiano, et il n’a pas renoué avec la victoire ce lundi Aromaty. wręcz przeciwnie! Polski numer 15 został zmuszony do wycofania się, przegrywając 6: 4, 2: 0 przed jednym z najlepszych tenisistów Włoch, numerem 82 na świecie, Lorenzo Musettim. Wyglądało na to, że został uderzony w jedną nogę i miał trudności z poruszaniem się po boisku. Przed tak wczesnym końcem meczu, Hurkacz przegrał pierwszego seta wybiciem 5: 4, tracąc dwa punkty za przerwę na początku meczu. W drugiej przegrał swój serwis 1: 0, a Musetti prowadził 2: 0 40-0, kiedy rzucił ręcznik. Tak więc to Włoch zmierzy się z napastnikiem Richarda Gasqueta, Rileyem Obelką. Jeśli chodzi o Hurkacza, to nie planował startować w żadnych mistrzostwach przed Roland-Garrosem. Aby sprawdzić, czy zmieni zdanie, czy jego kontuzja nie jest zbyt poważna …