Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rząd rozda „pudełko dla dziecka” młodym rodzicom w szpitalach położniczych

Niektóre 180 000 opakowań zostanie rozdystrybuowanych od lutego w szpitalach położniczych w gminach z dzielnicami priorytetowymi oraz gminach rewitalizacji wsi.

Artykuł autorstwa

opublikowany

czas czytania : 1 minuta.

Sekretarz stanu ds. dzieci poinformowała we wtorek 12 października, że ​​od lutego 2022 r. rodzice noworodków otrzymają na oddziale położniczym „babyboxy”, czyli możliwość przekazywania przez personel pielęgniarski wiadomości profilaktycznych. „Każda istota [de cette box] Przekazuje i symbolizuje przesłanie mające pomóc rodzicom. Będzie służyć jako wsparcie dialogu z rodzinami na oddziale położniczym”., odnosi się do gabinetu i ministra spraw zagranicznych Adriena Taqueta.

Tak więc „pudełko dla dziecka” będzie zawierać śpiwór, który wyjaśni, jak położyć dziecko do łóżka, aby uniknąć wypadku, takiego jak nagła śmierć niemowlęcia. Album, który uświadamia rodzicom, jak ważne jest przebudzenie artystyczne i kulturowe u niemowląt, wchodzi w interakcję z rodzicami i zachęca do czytania dzieciom bez czekania, aż pójdą do szkoły. Mydło pomoże promować naturalne produkty i ostrzegać o chemikaliach zaburzających gospodarkę hormonalną, a krem ​​nawilżający przypomni mamie, jak ważne jest poświęcanie czasu dla siebie.

Zamiast pudełka, ta paczka zostanie dostarczona jako torba na ramię. Dla rządu jest to plik „Zaproszenie do wyjścia (…) na sport lub na świeżym powietrzu”. Około 180 000 pudełek zostanie rozprowadzonych od lutego na oddziałach położniczych w priorytetowych gminach sąsiedzkich i gminach wiejskich. Urządzenie zostanie ocenione latem, zanim niewątpliwie rozszerzy się na całe terytorium.

READ  Podróżni składają fałszywe dokumenty w Kanadzie i otrzymują wysoką grzywnę