Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

RUMOR SHIFT w Starfield: New Old Pictures Leaked, Xbox, wyłączność na PC i okres premiery

Był w trakcieTargi E3 2018 Odkryliśmy istnienie StarfieldNastępna międzygalaktyczna przygoda Bethesda Game Studios, Zespół za Zwoje szejka I kolejny Krople. Od tego czasu się Małe fragmenty dostarczone przez twórcówO projekcie nic nie mówi. Musimy więc polegać na wyciekach, aby zorientować się, co mamy w zanadrzu.

Starfield 13 05 2021 Wyciek 2 Starfield 13 05 2021 Wyciek 3

Zdjęcia grywalnej wersji z 2018 roku wyciekły kilka miesięcy temu, I teraz Inne są a priori tego samego Buduje Po prostu został udostępniony Od nieznajomych w sieciach społecznościowych. Oni oferują Punkt widzenia pierwszej osoby, Ale też punkt widzenia TPS (Tylko do rozwoju?) Plus szczegółowy statek. Zostało to wcześniej potwierdzone SkullziTVPodobno ma bliskie mu źródła Bethesda, Co wiąże się z przekazaniem go Starfield wyznaczy frakcje Czarna Flota I Sojusz Narodów Kosmicznych, Że grawimetr będzie umieszczony na ATH Statki będą miały różne wyjścia, abyśmy mogli odpowiednio wydychać powietrze w zależności od warunków zewnętrznych.

Starfield 13 05 2021 Wyciek 4 Starfield 13 05 2021 Wyciek 6 Starfield 13 05 2021 Wyciek 7Starfield 13 05 2021 Wyciek 5

Pojawienie się tych wizualizacji wywołało również plotki i dyskusje o powrocie mediów i ich metod Starfield W sieci. Jeff Group z FincherbitZwrócił uwagę dobrze poinformowany dziennikarz, który wcześniej opowiadał o projekcie Jego źródła wierzyły, że zostanie to ujawnioneE3 2021 Premiera w listopadzie, Przy okazji zrzuciłem małą bombę. Według niego po przejęciu Bethesda Przez Xbox Game StudiosI Starfield będzie dostępne wyłącznie na Xbox Series X | S, Xbox One i PC. Kontrowersje wokół wyłączności produktów firmy nie zostały jeszcze rozstrzygnięte.Może tak będzie w tej grze.

Najbliższe miesiące będą gorączkowe po stronie krajowej Bethesda. Ale czekając na coś nowego, możesz to mieć The Elder Scrolls V: Skyrim do 54.81 € w Amazonka.

Aktualizacja : Wciąż według Jeffa Group, który wspiera komentarze Blessing Kids na temat Coś zabawne gry Na podstawie jego źródeł Starfield Odbędzie się w I kwartale 2022 roku, od stycznia do marca.

READ  10 000 kroków dziennie: czy cel został naukowo udowodniony?
Edytor winietWsparcie
redaktor
Ulubiony redaktor Twój ulubiony redaktor Od 2009 roku Pasjonat głośnej muzyki, fan wszelkiego rodzaju seriali komediowych. W życiu dużo grałem w Pokemony.
Chodź za mną : Twitter Gamergen