Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple Music właśnie zrewolucjonizowało świat strumieniowego przesyłania muzyki

„Apple Music dokonuje największego przełomu w historii pod względem jakości dźwięku” – wyjaśnia wiceprezes Apple Music, który wprowadził nowe wydawnictwo.

To jest oficjalne! Tygodnie później Intensywne plotki O nowym programie HiFi dla Apple Music Cupertino ogłosił to na swojej stronie internetowej. Ten nowy program tak naprawdę nie jest jednym. Zamiast tego podstawowy pakiet ewoluuje i będzie teraz oferować wysokiej jakości dźwięk i inne nowe funkcje. Ta nowa wersja Apple Music będzie dostępna w czerwcu w tej samej cenie, czyli 9,99 EUR za osobę.

Kredyt: Apple

Dolby Atmos, My Vocal Place i HiFi Son

Miłośnicy słuchu powinni to docenić. Apple Music wkrótce wprowadzi mnóstwo nowych funkcji, w tym Dolby Atmos, które będą dostępne od samego początku na wszystkich AirPods i Beats z chipem H1 lub W1, a także na wbudowanych głośnikach najnowszych wersji iPhone’a, iPad i Mac.

Zauważamy również nadejście dźwięku przestrzennego, który spadł z AirPods Pro Pokazano również z AirPods Max Zgodne treści. Teraz możemy się nim cieszyć w wielu tysiącach tytułów dostępnych w Apple Music. Oczywiście konieczne będzie posiadanie kompatybilnego urządzenia, takiego jak w szczególności Pierwsze słuchawki Apple Ostatecznie uruchomienie nie było takie łatwe.

Ale wielką nowością w Apple Music jest właśnie ten dźwięk o wysokiej rozdzielczości, bez utraty jakości, którym można się cieszyć z prawie 75 milionów utworów dostępnych w usłudze, a nie tylko z AirPods Pro lub AirPods. Max! W tym celu Apple używa formatu ALAC (Apple Lossless Audio Codec) w formacie 16-bitowym i 44,1 kHz – odpowiednik jakości dla płyt CD – a nawet więcej, do 24-bitowego 48 kHz. Większej liczbie audiofilów Apple Music zaoferuje również bezstratny dźwięk HD do 24 bitów 192 kHz z przetwornikiem cyfrowo-analogowym. W przesłanych informacjach Apple nie wskazuje, czy ten kodek będzie obsługiwany w Bluetooth, ale wyobrażamy sobie, że przewód nadal będzie miał przywilej pełnego wykorzystania tego.

READ  Destiny 2: Nie próbuj grać na Steam Deck, bo zostaniesz zbanowany!

Wszystkie te nowe funkcje pojawią się w czerwcu 2021 roku dla wszystkich Apple Music i subskrybentów bez dodatkowych kosztów.

AirPods Max w najlepszej cenie Cena podstawowa: 629 €

Zobacz więcej ofert