Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Następny Chrome będzie bardziej widoczny w systemach Windows, macOS i Linux

Następny Chrome będzie bardziej widoczny w systemach Windows, macOS i Linux

Aktualizacja Chrome 92 powinna umożliwić szybsze ładowanie stron internetowych dzięki funkcji „forward-back-cache”, która jest już dostępna w wersji przeglądarki internetowej na Androida.

Następny Chrome będzie bardziej widoczny w systemach Windows, macOS i Linux

Zawsze szybciej. To obietnica Google dotycząca wersji 92 przeglądarki internetowej Chrome, która powinna być dostępna w najbliższych tygodniach. W tej nowej aktualizacji amerykański gigant planuje przyspieszyć ładowanie stron internetowych w systemach Windows, macOS i Linux dzięki Przekaż pamięć podręczną ». W rzeczywistości został uruchomiony w zeszłym roku dla użytkowników AndroidaTa ostatnia umożliwia przechowywanie w pamięci podręcznej stron internetowych, które użytkownik właśnie zamknął. Więc kiedy to kliknie przyciski Kolejny „Lub” były », Strona internetowa zostanie wyświetlona (prawie) natychmiast.

Funkcja nie jest jeszcze obsługiwana w komputerowej wersji przeglądarki Google Chrome. Obecnie, jeśli zamkniesz stronę, zostanie ona natychmiast wyczyszczona w celu opróżnienia pamięci podręcznej. Z pracą ” Przekaż pamięć podręczną », Przeglądarka umożliwia powrót do poprzedniej lub następnej strony bez opóźnienia w ładowaniu, w zależności od informacji na stronie Nowsze Windows.

„Funkcja buforowania do przodu i do tyłu poprawia wrażenia użytkownika, utrzymując stronę żywą po oddaleniu się od niej i wykorzystując ją ponownie do przeglądania historii sesji w celu natychmiastowego przeglądania”.. Strony pamięci podręcznej są zamrożone, a JavaScript nie jest wykonywany Google wyjaśnia to w dokumencie online.

Ta nowa wersja przeglądarki Chrome jest już dostępna pod adresem Kanarek Przeznaczony dla beta testerów, zostanie oficjalnie wydany w najbliższych tygodniach, prawdopodobnie w lipcu. Plus zwiększenie prędkości, zgodnie z Nowsze WindowsMówi się również, że Google pracuje nad nowym centrum udostępniania, które pozwoliłoby użytkownikom skopiować adres URL strony, wygenerować z niego kod QR i przenieść kartę na inne podłączone urządzenie.

READ  Test Samsung QE55S95B: pierwszy telewizor Samsung QD-Oled przyćmiewa Neo QLED