Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Android 12, Wear OS, nowe produkty

Google I / O 2021 rusza we wtorek 18 maja 2021 r., A inauguracyjną konferencję będzie można oglądać na żywo. Oto, jak dowiedzieć się o najnowszych projektach giganta technologicznego, zwłaszcza w zakresie Androida 12.

Google I / O 2021

Google I / O 2021 // Źródło: Google

Plik Google I / O 2021 Rozpoczyna się we wtorek 18 maja 2021 r. Jak zwykle ta konferencja jest oficjalnie przeznaczona dla programistów, ale Mountain View nadal wykorzystuje to wydarzenie, aby ogłosić duże i ambitne ogłoszenia, które wzbudzą zainteresowanie opinii publicznej.

Dlatego koniecznie interesujące jest śledzenie Google I / O Live, aby dobrze poznać plany Google na przyszłość, w krótkim i średnim okresie. Ogłoszenia dotycząceAndroid 12 W szczególności będzie w centrum uwagi.

Jak śledzić na żywo konferencję Google I / O 2021

Po wydarzeniu, które zostało całkowicie odwołane w zeszłym roku, Google I / O 2021 odbędzie się wyłącznie online, przez trzy dni, od 18 do 20 maja. Konferencja inauguracyjna – ta z najbardziej przystępnym i najbardziej przystępnym tematem dla wszystkich widzów – będzie transmitowana na żywo w serwisie YouTube.

Mecz rozpocznie się o 19:00 (czasu paryskiego), więc wystarczy, że zaczniesz odtwarzać poniższy film na YouTube.

Leanne YouTubeZasubskrybuj Frandroid

Google oficjalnie rozpocznie transmisję na żywo dwadzieścia minut temu, aby publiczność spokojnie czekała. Możesz także pozostać przy tym artykule i regularnie aktualizować stronę, aby śledzić nasze komentarze na żywo.

Android 12, Wear OS, ekosystem … czego oczekujemy od Google I / O 2021

Jak wspomnieliśmy powyżej, prawdopodobnie gwiazdą wydarzenia będzie Android 12. Obecnie w Developer Preview kolejna wersja mobilnego systemu operacyjnego Google powinna wejść w fazę beta pod koniec konferencji.

nowo, Interfejs Androida 12 został znacznie przebudowany Pojawił się wcześniej w sieci. Tymczasem Wear OS dla zegarków z dostępem do sieci obiecuje również poprawić swój wygląd Ambitny projekt Google Fuschia powinien również zachować kilka nowych funkcji za kulisami.

#GoogleIO W pełnym rozkwicie. 🌸 Dowiedz się, nad czym pracowaliśmy ostatnio od 18 maja o godzinie 10:00 czasu pacyficznego → https://t.co/wBH2qvmwmY pic.twitter.com/1DcU83E3Pa

Google 6 maja 2021 r

Zwróć też na to uwagęCzekamy na ogłoszenia z podłączonego domu, A także informacje na temat Seria A Pixel Buds. Ogólnie rzecz biorąc, niezależnie od tego, czy będą to nowe produkty, usługi, funkcje czy technologie, cały ekosystem Google będzie w centrum uwagi.

READ  Contraband, Avowed, Hellblade 2... Wielkie premiery gier na konsolę Xbox, o których wspomina Jez Corden | Xbox One

Starszy prezes firmy, Sundar Pichai obiecuje reklamy.wybitny». Musimy tylko mieć nadzieję, że dotrzyma obietnicy.