Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przyszły Mac mini i Mac Pro będą miały serca, wiele serc

po Ponownie odwiedzono przenośne urządzenia MacMark Gorman i jego źródła ujawniają przyszłość komputerów stacjonarnych Mac! W programie: Mac mini i Mac Pro.

Przejście z chipów Intela na chipy Apple trwa, nie tylko do laptopów, ale także do komputerów stacjonarnych. Mac mini i iMac są teraz wyposażone w napęd M1 i nie zostało to sfinalizowane, ponieważ w katalogu wciąż jest tak mało urządzeń.

Według Marka Gormana najpotężniejszy Mac mini to W tubach Od producenta. Mała płyta o nazwie kodowej J374 będzie miała ten sam układ, co przyszły MacBook Pro: 10 rdzeni procesora (8 wydajnych, 2 ekonomiczne rdzenie), 16 do 32 rdzeni GPU. Będą cztery porty USB 4 / Thunderbolt, czyli podwojona liczba portów w obecnym modelu M1.

Ciekawy Bloomberg Stwierdza jednak, że Apple może opóźnić premierę tego modelu, a nawet całkowicie go anulować (ważne pytanie: czy jego sukienka będzie czarna?). Oczekuje się jednak, że producent wymieni wciąż dostępnego Maca mini Intela. Obecnie nie ma planowanej daty premiery.

Projekt Mac Pro Future Według Johna Prossera.

Inną ważną rzeczą jest oczywiście Mac Pro, którego wielu oczekuje z solidnymi fundamentami i solidnym kontem bankowym. Wieża, która ma zostać uruchomiona w przyszłym roku, będzie oferować dwa warianty zjeżdżalni zwane Jade 2C-Die i Jade 4C-Die. Będą miały od 20 do 40 rdzeni procesora (16 do 32 rdzeni o wysokiej wydajności, od 4 do 8 oszczędnych) i od 64 do 128 rdzeni GPU 🤪.

Jeśli chodzi o projekt, spodziewaj się mniejszej wieży, zgodnie z oczekiwaniami Gormana. W styczniu. Dziennikarz zauważa również, że opracowywany jest większy iMac, ale Apple wolało przeznaczyć swoje zasoby na 24-calowy model, który zostanie wydany w piątek. Teraz, gdy ten model jest (prawie) dostępny, producent może chcieć do niego wrócić.