Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google współpracuje z Samsungiem, aby zrewolucjonizować Wear OS

Google współpracuje z Samsungiem, aby zrewolucjonizować Wear OS

Nie, Google nie porzucił WearOS OS dla zegarków z połączeniem. Firma ogłosiła zawarcie partnerstwa z Samsungiem w celu opracowania wspólnej platformy.

Spodziewaliśmy się smartwatcha Pixel, ale ostatecznie była to inauguracyjna konferencja dla Google I / O Nie zawiera żadnej reklamy fizycznej. Z drugiej strony w sektorze smartwatchów Google nie pozostał obojętny i ogłosił partnerstwo z Samsungiem w celu zintegrowania Wear OS i Tizen w jedną platformę, w której znajdują się tylko najlepsze.

Samsung i Google idą w parze

silny Przejęcie FitbitTak więc Google zbliża się do swojego zagorzałego wroga i największego sojusznika. Tym samym nowa platforma, która powinna zachować nazwę Wear OS, będzie dostępna zarówno na smartwatchach Samsunga, jak i na wszystkich smartwatchach, które już korzystały z oprogramowania Google.

Producenci zewnętrzni nadal będą mieli możliwość dodania własnej nakładki, ale sposób działania bazy danych niewiele się zmienia. Przełączanie się między wieloma aplikacjami będzie teraz łatwiejsze, a Google ogłasza, że ​​programiści mogą tworzyć „kafelki” dla swoich aplikacji, do których można uzyskać dostęp z ekranu głównego.

Kredyty: Google

Jeśli firma nie ujawni bardziej szczegółowo projektu tego kompleksowego przeglądu Wear OS, nadal daje nam jasne informacje o jego mocnych stronach. Tym samym ta nowa platforma znacznie zwiększy autonomię smartwatchów, która w przypadku niektórych modeli zostanie skrócona do dwóch dni. Nowy Wear OS powinien również przyspieszyć procesy uruchamiania aplikacji – nawet o 30% szybciej – i Wszystkie Twoje ulubione aplikacje Google »Oprócz wielu aplikacji ze Sklepu Play, będą teraz dostępne na smartwatchach Samsung.

Google Samsung WearOS
Kredyty: Google

Obecnie Google nie przenosi się na konkretną datę wydania, inną niż uruchomienie dla „Później tego roku”. Ale ponieważ Samsung jest teraz głównym graczem w Wear OS, nie ma wątpliwości, że powinniśmy mieć jakieś wiadomości, kiedy wypuszczamy kolejną wersję. Galaxy Watch Od producenta w Korei Południowej.

READ  Najważniejsze ogłoszenia, o których należy pamiętać w nadchodzących wydaniach gier wideo