Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Boursorama: Bankowość internetowa oferuje darmowe i bezwarunkowe 80 €

Boursorama: Bankowość internetowa oferuje darmowe i bezwarunkowe 80 €

Boursorama Banque oferuje obecnie premię w wysokości 80 € za otwarcie konta po raz pierwszy. Odbywa się to w kilka minut, jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Borsurama Bank nadal odnosi szereg sukcesów. Niedawno wybrany bank online „Najlepszy bank cyfrowy w Europie” (Według D-Rating) Właśnie ogłosił rekordowy pierwszy kwartał 2021 roku. Na dzień 31 marca miał co najmniej 2,8 miliona francuskich klientów. Trzeba powiedzieć, że jego oferta jest najbardziej konkurencyjna wśród banków (w tym nowych banków).

Na razie nawet na to pozwala Otrzymaj bonus 80 € przy pierwszym otwarciu konta. Do tego dochodzi fakt, że Boursorama Banque był od 13 lat najtańszym bankiem we Francji. W 2020 roku to wszystko 55% klientów nie ma żadnych opłat bankowych. Ponadto średni na klienta w 2020 r. Wynosi 7,75 euro. Jesteśmy daleko od 210 euro, które Francuzi płacą średnio w tradycyjnym banku.

Aby zobaczyć jego demo tutaj:

Poznaj ofertę Boursorama Banque

Ważne drobne szczegóły: Boursorama Banque nie określa żadnych warunków rat. Innymi słowy, nie musisz udowadniać określonego poziomu dochodów i nie musisz płacić za swoje konto. Wszystko jest bezpłatne, wystarczy się zarejestrować i poprosić o kartę. Bankowość internetowa naprawdę chce dać Ci swobodę testowania jej i wyrażania własnej opinii na temat jej oferty.

Bank Borsurama odkrył wszystko

Z prawie 3 milionami klientów Borsurama Bank pokonał wszystkie konkurencje „online”. Obecnie atakuje konwencjonalne banki, chcąc dotrzeć do 4,5 miliona klientów do 2025 roku. W ten sposób stanie się kluczowym graczem wśród francuskich grup bankowych. Przypominamy, że nadal należy do Société Générale – chociaż zachowuje dużą niezależność.

Jeśli chodzi o gamę produktów bankowych, Boursorama Banque spełnia wszystkie wymagania. Oferta Ultim, która jest jednocześnie jego podstawową ofertą, konkuruje bezpośrednio z formatami bankowości internetowej. Nawet jeśli jesteś za granicą, będziesz mógł zapłacić za swoje zakupy bez prowizji. Jedyne, co się opłaca, to wypłaty (po trzecim miesięcznym losowaniu) w walutach obcych. Nawet nowsze banki specjalizujące się w podróżowaniu nie radzą sobie dobrze.

READ  Podgląd Elden Ring: le GOTY de 2022?

Aby kontynuować podbój klientów, bankowość internetowa stara się być najbardziej konkurencyjnym ze wszystkich produktów. Od oszczędności przez giełdę, pożyczki, a nawet ubezpieczenia, to Boursorama Banque pobiera najniższe opłaty (lub w większości przypadków nawet żadne). Większość nerdów ucieszy się również, wiedząc, że mają (premium) cyfrowe nośniki godne nowych banków. Daleko nam do starych interfejsów spotykanych w większości tradycyjnych banków sieciowych.

Zauważymy również, że wprowadza Bezpłatna karta bankowa Visa Premier. Jest to jedyny bank we Francji, który oferuje kartę tego standardu bez żadnych warunków i bez żadnych kosztów. Pozwoli Ci to uzyskać korzyści w zakresie ubezpieczenia i gwarancji. Ogólnie rzecz biorąc, uzyskanie tej karty w bardziej tradycyjnym miejscu zajmuje od 10 do 15 euro miesięcznie.

Aby dowiedzieć się więcej, możesz go znaleźć tutaj:

Poznaj ofertę Boursorama Banque