Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ronaldo myślał o odejściu

Paul Rouget, Media365: Wysłano w czwartek, 23 marca 2023 r. o 10:48

Po tym, jak został wybrany przez Roberto Martineza, nowego trenera Portugalii, na rozpoczęcie eliminacji do Euro 2024, Cristiano Ronaldo (38 l.) przyznał, że prawie zakończył karierę reprezentacyjną. Ale on szuka nowej płyty…

Został zwolniony po tym, jak reprezentacja Portugalii odpadła z Marokiem w ćwierćfinale ostatniego mundialu (0:1) Fernando Santosa, obecnego trenera reprezentacji Polski, zastąpił na czele Seleçao hiszpański technik Roberto Martinez. , który wyprzedził konkurencję. Belgia od 2016 roku. Ten ostatni po powołaniu poprosił o „szacunek” dla Cristiano Ronaldo, który stracił miejsce startowe w Katarze, bo jego napięte relacje z byłym trenerem wywołały wiele rozmów. – To zawodnik, który może wnieść doświadczenie. To bardzo ważna postać dla zespołu. Nie patrzę na wiek, ale na inne aspekty. Wierzę, że Cristiano ma szansę pomóc zespołowi i przekazać doświadczenie swojej kariery” – wyjaśnił MARTINEZ, aby uzasadnić wybór pięcioletniego Ballon d’Or, który ma teraz 38 lat i który rozwija się od początku roku w Arabii Saudyjskiej w barwach klubu Al-Nasr.

Moją motywacją są rekordy

A „CR7”, który był obecny na konferencji prasowej przed meczem eliminacji do Euro 2024 z Liechtensteinem, który ma się odbyć w czwartek wieczorem (20:45) w Lizbonie, przyznał, że jest bliski wycofania się z reprezentacyjnej piłki . „Nie zamierzam kłamać. W życiu trzeba postawić wszystko na szali. Myśleliśmy, myśleliśmy, moja rodzina i ja, ale doszliśmy do wniosku, że mimo trudności po prostu nie możemy rzucić ręcznika. Mogłem spojrzeć na sytuacje z różnych punktów widzenia. Dużo mnie nauczyła. Cieszę się, że wróciłem. Trener pokazał, że na mnie liczy. Zawsze chciałem grać. Wiesz, rozmawiaj ze wszystkimi, ja też. Zrozumiałem, że mam wiele do zaoferowania drużynie narodowej. Czuję to, chcę tego i moim pragnieniem jest wyniesienie Portugalii na najwyższy poziom. Zawsze dołożę swoją cegiełkę, kiedy będą mnie potrzebować. „Mając na uwadze pewien pomysł, od czwartku pobiję rekord świata w selekcjach, który dziś dzieli z Kuwejckim Baderem Al-Mutawą (196 kapsli).”Moją motywacją są rekordyChcę zostać zawodnikiem z największą liczbą występów w reprezentacji w historii, byłoby to coś, z czego byłbym dumny”.

READ  Powrót oczekiwany przez cały kraj