Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rewelacja Pique o dużych zarobkach klubu

Nasze rozpoczęcie Mistrzostw Świata CIES: 10 najcenniejszych napastników

Kilka dni po ogłoszeniu swojego wysiłku płacowego, który pozwolił Barcelonie zdobyć Memphis Depay i Erica Garcię na początku La Liga, obrońca Gerard Pique powrócił do tematu po spotkaniu Barcelona-Real Sociedad, gdzie strzelił również pierwszego gola w rozgrywkach La Liga. spotkanie z pięknym nagłówkiem.

A Pique potwierdza, że ​​Jordi Alba, Sergio Busquets czy Sergi Roberto wkrótce pójdą w ich ślady. Jestem przekonany, że w najbliższych dniach lub tygodniach pozostali kapitanowie dojdą do porozumienia z klubem, aby obniżyć pensje. Wszyscy jesteśmy stąd, zaczęliśmy z klubem jako dzieci, a teraz musimy oddać wszystko, co nam dali. “

Pique zapewnia, że ​​wysiłek jest pracą zespołową

Podczas gdy Pique był w centrum uwagi w ostatnich dniach, obrońca Barcelony był chętny do pracy zespołowej. „Dla mnie to ważne, dorastałem tutaj, przyjechałem tu jako dziecko i spędziłem większość mojego życia w Barcelonie. W „Timing” byłem pierwszym, który strzelił – dla Memphis i Erica Garcii – ale omówiłem to z innych trzech liderów i zgodziliśmy się dojść do porozumienia. Z klubem mówimy jednym głosem. Przed startem La Liga trzeba było wyznaczyć go jako odpowiedzialnego za punktację, ale to sprawa każdego, każdy chciał i chcieli pomóc klubowi” – ​​podkreślił Stong.

podsumować

Obrońca Barcelony Gerard Pique, który włożył wielki wysiłek w to, aby Memphis Depay i Eric Garcia mogli zdobyć bramkę w lidze hiszpańskiej, wypowiedział się na ten temat pod koniec meczu z Realem Sociedad, podkreślając, że nie musi być sam w podejmowaniu wysiłku .

READ  Niemcy: Syn Hummelsa świętuje CSC