Remis Ansi!  Śledź półfinał pomiędzy FCA a Tuluzą, minuta po minucie

Remis Ansi! Śledź półfinał pomiędzy FCA a Tuluzą, minuta po minucie

FC Annecy zmierzy się z Tuluzą w czwartek, 6 kwietnia, w półfinale Pucharu Francji 2023. Obie drużyny mają okazję napisać swoją historię i dołączyć do Nantes w finale na Stade de France. Śledź mecz na żywo z komentarzem.

Kto dołączy do Nantes w finale Coupe de France 2023? FC Annecy, niespodziewany gość w ostatniej czwórce i zwycięzca OM w poprzedniej rundzie, zmierzy się z Toulouse FC w półfinale w czwartek 6 kwietnia na Parc des Sports.

Śledź mecz na żywo i komentuj poniżej:

Przerwa: FCA 1-1 TFC. Tuluza, która dominowała w tej pierwszej tercji, tuż przed przerwą dołączyła do Annecy po rzucie karnym, który od dawna analizował sędzia meczowy.

45′ + 3 FCA 1-1 TFC: Bosetti otrzymuje żółtą kartkę po zdjęciu koszulki podczas świętowania.

45′ + 3 FCA 1-1 TFC: Cel dla wyobraźni! Posetti dostaje sprawiedliwość! Zawodnik uderza bramkarza Toulouse niewłaściwą nogą, aby wyrównać!

45′ + 1 FCA 0-1 TFC: Rzut karny dla Zacha! Bosetti szydełkowany na dachu!

45′ FCA 0-1 TFC: Jean Gabe pokonany przez Tolosene, Corner!

45′ FCA 0-1 TFC: Demoncy sfaulowany, Annecy miałby ostatnią szansę na kopnięcie przed przerwą.

44′ FCA 0-1 TFC: Abou Khalil wykonuje małe podanie w obronie Onsiego, ale jego strzał zostaje zablokowany. Tlosin jest na horyzoncie w tym pierwszym okresie.

42′ FCA 0-1 TFC: Annecy wciąż walczy o to, żeby się pokazać. Po trzech minutach pierwszej połowy Toulouse był w stanie dołączyć do Nantes w finale. Ale to nie koniec…

36′ FCA 0-1 TFC: Długi gol! W środku słupka obok Van den Bomen Abu Khalal był w stanie awansować w obronie i odbić piłkę głową do bramki Annecy.

32′ FCA 0-0 TFC: Po raz pierwszy od małej kontuzji Rafaela Rato Annecy może oddychać. Brazylijczyk wstaje i gra zostaje wznowiona.

29′ FCA 0-0 TFC: Téfécé wywiera coraz większą presję. Po pierwszej połowie 68% posiadania piłki Toulouse.

READ  Cornet i Miedwiediew są beztroscy, Gasquet wznawia, Andrianjavitrimo jest bardzo sprawiedliwy… żyjcie dalej

27′ FCA 0-0 TFC: Co za procesja! Costa strzelił głową, ale bramkarz Annecy skręcił, by dobrze obronić z bliskiej odległości. Wygląda na to, że portier postanowił kontynuować swoją piękną historię z Coupe de France.

24′ FCA 0-0 TFC: Pierwsza żółta kartka dla Annecy Arnold Temanfo po wielkim faulu.

20′ FCA 0-0 TFC: Pocisk Demoncy’ego odbity przez Hauga! Wygląda na to, że w ciągu pięciu minut FCA zmieniło kurs! W centrum miasta Annecy wierzyliśmy w pierwszą bramkę:

Czas trwania filmu: 00h00mn12s

Tymczasem w karczmie podczas rzutu wolnego powietrze jest czyste – 6 kwietnia 2023 r

© Marion Fotry/FTV

18′ FCA 0-0 TFC: Mieszkańcy Annecy wstają i szybko posyłają piłkę do przodu. Bosetti przełamuje się na ostatnich trzydziestu metrach i dostaje dobry rzut wolny.

16′ FCA 0-0 TFC: Ogromna szansa dla Annecy! Krzyż Bosettiego osiągnął środek obszaru. Obrońca Toulouse i bramkarz nie rozumieją się. Shamalowi udało się ominąć piłkę i ją odbić. Kjetil Hauf ładnie broni z bliskiej odległości!

12′ FCA 0-0 TFC: Toulouse jest szybki do przodu, ale brakuje mu celności w dwóch kolejnych strzałach. Callens, zawodnik FCA Coupe de France, może po cichu się pojawić.

10′ FCA 0-0 TFC: Mnóstwo śmieci po obu stronach przez te pierwsze 10 minut. Annecy nie jest zagrożeniem. Nadal nie ma strzałów z Haute-Savoyards.

6′ FCA 0-0 TFC: Pierwszy strzał Van den Bomena dla Tuluzy. Jego strzał został zablokowany. Toulouse otrzymał rzut rożny, a bramkarz Annecy Callens odzyskał piłkę.

5′ FCA 0-0 TFC: Niezłe posunięcie ze strony Téfécé, ale kończy się pierwszym spalonym.

3′ FCA 0-0 TFC: Toulouse dobrze trzymało się piłki i na początku gry zaryzykowało.

READ  Ex-Muse Gueye podpisuje kontrakt z lwowskim Nantes Center, aby „wejść do wielkich lig”

20:46: Mieszkańcy Tuluzy, których jest 760 na trybunach, są gotowi do świętowania.

20:45: On idzie! Kickoff zdobył pierwsze posiadanie Toulouse!

20:40: Marsylianka znajduje się w parku sportowym Annecy. Zawodnicy przygotowują się do wejścia na boisko.

Czas trwania filmu: 00h00mn18s

W Annecy Sports Park widzowie śpiewają Marsyliankę – 6 kwietnia 2023 r

© Sylvie Sensi/FTV

20:37: Mniej niż 10 minut po rozpoczęciu spójrz na trasę Petite Bouquet w Haute-Savoie:

Czas trwania filmu: 00h01mn37s

Spojrzenie wstecz na FC Annecy podczas Coupe de France

© Gregory Lespinasse / Sophie Villatte / Stephanie Ligard

20:33: Stadion się zapełnia, a atmosfera robi się gorąca. Tego wieczoru na trybunach pojawi się 760 kibiców Tuluzy.

20:20: Nad Alpami Weneckimi zapada noc. Obie drużyny wciąż się rozgrzewają. Zbliża się start! Ponad 25 minut…

20:18: Karen jest kierownikiem baru z przekąskami na rynku zlokalizowanym w centrum Annecy. Podczas ćwierćfinałów mecz w barze przyszło obejrzeć 250 osób: „Wszyscy jesteśmy za naszą drużyną, po wygranej z OM wszyscy nie możemy się doczekać. Nasz finał Pucharu Świata był już w ćwierćfinale i miejmy nadzieję, że uda nam się wygrać półfinał”.

20:14: Po trzydziestu minutach meczu grupy kibiców z Annecy zaczęły wprowadzać nastrój na Parc des Sports.

20:09: Atmosfera jest również miła w centrum Annecy. Mateo i Lucas, dwaj zagorzali kibice FCA, siedzą w barze targowym przed wyjściem na stadion. Oto szczęśliwcy, którym udało się dostać bilety na mecz: „Mieliśmy szczęście, że zajęliśmy miejsca, to było skomplikowane, ale nie poddaliśmy się. To było spotkanie, którego nie można przegapić. To będzie skomplikowane przeciwko Tuluzie, ale pokonali Marsylię, więc wierzymy w to, a przede wszystkim wierzymy trzymamy kciuki”.

20:03: Padł 11. start The Reds. Uwaga: obecność Bosettiego od rozpoczęcia meczu i nieobecność napastnika Moise Sahi Dionne była w jego formie w ostatnich tygodniach.

READ  Ligue 1: Monako pokonuje Metza, Clermont dużo traci na rzecz Nantes, wykorzystuje Troyesa na drucie

19:55: Skład Annecy nie jest jeszcze znany, a park sportowy stopniowo się zapełnia. Wieczorem 22 reprezentantom towarzyszyć będą chmury, ale bez deszczu.

19:50: Skład drużyny z Tuluzy uległ pogorszeniu: nie dziwi zwłaszcza obecność Dalangi i Aboukhalala, głównych ofensywnych przeciwników Tuluzy.

19:40: Podopieczni Toulouse są zdecydowanie faworytami w tym meczu z Annecy, które wciąż ma pięć meczów bez wygranej w Ligue 2. W ostatnich pięciu spotkaniach Górna Sabaudia straciła nie mniej niż 15 bramek.

W Ligue 1 Tuluza przegrała cztery razy w ciągu ostatnich pięciu dni i odniosła tylko jeden sukces przeciwko Angers (2: 0), będącemu na dole tabeli w połowie marca.

19:25: Mieszkając w Ligue 1, Téfécé rozpoczął swoją podróż w Final 32 przeciwko Lannion. Tuluza pokonała Brytyjczyków 7:1. Następnie pokonali kolejno Ajaccio (2:0), Reims (3:1), a następnie Rodez (6:1) i awansowali do półfinału.

19:15: Pierwsi widzowie przybyli na Parc des Sports w Annecy na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu. Aby się tam dostać, FCA przeszła długą, początkowo łatwą drogę przeciwko klubom amatorskim (8:1 przeciwko Kompany, 3:2 przeciwko Lyon-la-Ducher i 6:1 przeciwko Villerbet-Theel). Potem sprawy się skomplikowały od 1/8 finału, po zwycięstwie w rzutach karnych przeciwko ASM Belfort, Paris FC i Marsylii.

19:00: Parc des Sports d’Annecy jest gotowy, by zmierzyć się z the Reds. Półfinałowy mecz pomiędzy FCA a Téfécé zostanie wyprzedany w czwartek wieczorem. 13 000 biletów zostało wyprzedanych w około 48 godzin przez Annecy Club.