Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Redmi Note 10 Pro: smartfon kosztuje 0 € (za darmo) w ten sposób 🔥

Redmi Note 10 Pro irytująco często wyczerpuje się. Ale RED by SFR zrobił dziś rano niespodziankę, ujawniając (bezkonkurencyjną) ofertę SHOCK, która łączy ten doskonały smartfon z pakietem. Musisz być zwycięzcą, ale musisz być szybki.

Wbrew wszelkim oczekiwaniom, umowa z RED powróciła na początku roku szkolnego. Dzięki temu specjalnemu procesowi jest Doskonały Redmi Note 10 Pro, który można mieć za 0 €, jeśli zastosujesz prostą procedurę. Będziesz musiał wziąć paczkę RED by SFR, aby z niej skorzystać – i to także w rozsądnej cenie. Z punktu widzenia stosunku wartości do ceny ta oferta jest wysublimowana. Poniżej wyjaśniamy sztuczkę i ogromne zainteresowanie . ten pokaz.

Aby dowiedzieć się o aktualnej zniżce, znajdź ją tutaj:

Obejrzyj program na Redmi Note 10 Pro

Kilka miesięcy temu firma RED by SFR zorganizowała pierwszą transakcję RED dotyczącą Redmi Note 10 Pro. Chociaż operacja była zaplanowana na 4 dni, robotnik musiał ją przerwać po 48 godzinach – brak zapasów. Sukces był tak wielki, że wszystkie smartfony znikały z dużą prędkością.

W przypadku tej szybkiej edycji szkolnej nie będziesz musiał się wahać. Redmi Note 10 Pro to świetny smartfon, prawdopodobnie najlepszy stosunek jakości do ceny w 2021 roku, który został sprzedany w kilku oficjalnych sklepach. Bardzo przekonuje oferta RED by SFR, która łączy telefon z tanim planem.

Pakiet związany z Redmi Note 10 Pro

Aby skorzystać z oferty RED oferowanej przez RED by SFR, musisz wybrać pakiet powiązany z tą transakcją. Konkretnie, abonament związany z tą ofertą wynosi 15 euro zamiast 20 euro miesięcznie i obejmuje wszystkie połączenia, SMS-y i nielimitowane MMS-y o pojemności 100 GB (+13 GB w UE i DOM). Jest to więc już z rabatem – nie mówiąc już o oszczędnościach finansowych na Redmi Note 10 Pro.

READ  Premium iPad Pro 11 na 2020 rok jest dostępny w cenie 300 €

Mała rozdzielczość, ten pakiet zawiera dwuletnie zobowiązanie. Jeśli nie jest to w zwyczajach RED by SFR, operatora znanego ze swoich niezobowiązujących abonamentów komórkowych, jest to jednak atrakcyjne: przez dwa lata, kiedy jesteś klientem, pakiet będzie Cię kosztował łącznie 360 ​​euro (zamiast 480 euro). Odejmując cenę Redmi Note 10 Pro, ta formuła spada do 81 euro na te 24 miesiące.

W końcu masz dwie opcje: albo zachowaj Redmi Note 10 Pro, ponieważ jest to doskonały smartfon (i jest bezpłatny). Albo odsprzedasz go i po prostu zatrzymasz pakiet – co pozwoli Ci zarobić duży zysk, gdy nadejdzie czas na odsprzedaż. Za 100 GB będzie kosztować 3,30 euro miesięcznie przez 24 miesiące. Jest to po prostu bezkonkurencyjna cena i kosztuje od 13 do 25 euro przy bezpośredniej konkurencji. Ale znowu, zapasy są bardzo ograniczone i show może odejść w każdej chwili.

Redmi Note 10 Pro, urządzenie modułowe

Redmi Note 10 Pro jest sprzedawany w cenie wywoławczej 279 euro za wersję 128 GB, która jest dokładnie tym modelem, który RED by SFR oferuje dzisiaj w ramach oferty RED. Kolejnym pozytywnym punktem tej oferty jest to, że jest ona ukierunkowana na nowy model smartfona Xiaomi. Wyjdź z odnowionej obudowy w średnim stanie, jak sugerują niektórzy operatorzy telekomunikacyjni (jednak nie mają ofert na Redmi).

Od strony technicznej Redmi Note 10 Pro ma bardzo piękny wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,67 cala z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Jeśli słynie z dobrego stosunku jakości do ceny, to dlatego, że żaden inny model w tej klasie nie oferuje takiej jakości ekranu. Jak dotąd te funkcje są dostępne wyłącznie dla najbardziej premium smartfonów na rynku.

READ  Intel po raz kolejny okalecza chip M1 w kampanii skoncentrowanej na grze

Redmi Note 10 Pro korzysta z aparatu do selfie wbudowanego w wyświetlacz (z małym wykrojem) i poczwórnego modułu fotograficznego z tyłu. Jest umieszczony w rogu z tyłu telefonu, a ten ostatni zawiera dobry główny czujnik 108 MP. Krótko mówiąc, jeśli nie możesz się doczekać robienia pięknych zdjęć, ten smartfon będzie również jednym z twoich cennych aktywów.

Z drugiej strony Redmi Note 10 Pro jest wyposażony w chipset Snapdragon 732G. Procesor Qualcomm to urządzenie klasy średniej zoptymalizowane pod kątem gier. Możesz uruchomić lub używać swoich aplikacji bez opóźnień. Wreszcie ten model ma baterię 5020 mAh, której towarzyszy szybkie ładowanie 33 W. Dwa dni autonomii, ładowanie w kilkadziesiąt minut: marzenie każdego.

Obejrzyj program na Redmi Note 10 Pro

Redmi Note 10 Pro ma to wszystko – coś, co robił z powodzeniem od czasu premiery kilka miesięcy temu (z wyjątkiem sytuacji, gdy zabrakło go w magazynie). Jeśli zamierzasz wziąć nowy pakiet w tym samym czasie, To najlepsza oferta od 5 lat. RED by SFR nadal nas zaskakuje, ale nie powinniśmy przegapić łodzi.

Abonamenty mobilne bez zobowiązań

Jeśli nie podoba ci się oferta RED z darmowym pakietem Redmi Note 10 Pro i planem 100 GB (ale mylisz się…), wiedz, że twój program uruchamiający ma inne opcje. Ten spektakl słynie z niezobowiązujących występów – to nie przypadek. Oferta niewiążących abonamentów korzysta również z kilkudniowych stawek premium.

W tym przypadku RED by SFR oferuje abonament mobilny, który jest dostępny w wersji 5, 70, 100 i 130 GB.W tym przypadku każdy z tych formatów jest bez zobowiązania czasowego. Możesz więc zrezygnować w dowolnym momencie. Będzie to jednak kosztować znacznie więcej, niż gdybyś dostał ofertę RED z darmową Redmi Note 10 Pro opisaną powyżej.

READ  Najlepsze oferty high-tech na Amazon i Cdiscount

Na przykład znajdziemy plan mobilny o pojemności 100 GB – bez zobowiązania 15 euro miesięcznie. To ta sama cena, co w ofercie powyżej… z wyjątkiem tego, że w tym ostatnim Redmi Note 10 Pro dostaniesz za 0 euro. Dość powiedzieć, że między tymi formatami nie ma konkurencji, ponieważ RED Deal daje przewagę konkurencyjną ceną i darmowym smartfonem.

Aby otrzymać Redmi za darmo, jest dostępny tutaj:

Obejrzyj program na Redmi Note 10 Pro