Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Epic Games i Remedy ogłaszają remastered Alan Wake

W pełni zmodyfikowana wersja gry wydana na Xbox 360 w 2010 roku, Remastered Alan Wake Zawiera dwie dodatkowe treści, Sygnał I PisarzZawiera nową grafikę 4K i nowy komentarz dyrektora kreatywnego Sama Lake’a. Gra ukaże się w sklepie Epic Games Store, a także na PS5, PS4, Xbox Series i Xbox One. Niezależnie od wyglądu postaci w monitorowanieTa wersja to oczywiście pierwszy występ Alana Wake’a na PlayStation. I nie bez powodu gra została opublikowana w tym czasie przez Microsoft, który ostatecznie zrezygnował z wszelkich praw autorskich do gry w lipcu 2019 r., aby Remedy mógł swobodnie się nimi rozporządzać.

Remastered Alan Wake To tylko pierwsze dwie gry, które Remedy podpisało z Epic Games Publishing, a druga została ogłoszona jako większa gra AAA. Według źródeł branżowych, gra, o której mowa, to nic innego jak Alan Wake 2, kontynuacja, którą Remedy ma nadzieję, że będzie w stanie dostarczyć publiczności od ponad dekady. Co się zmieniło? Zapowiedź wydawnictwa Epic Games, którego warunki umowne są prawdziwym dobrodziejstwem dla studiów. Nie mając zawartości, która pozwoliłaby sfinansować wszystkie koszty rozwoju i marketingu za 50% sprzedaży gier, Epic Games Publishing pozostawia dewelopera w posiadaniu swojej licencji. Przypominamy, że następujące gry Playdead (wewnątrz) i ma wzór (Ostatni strażnik) Skorzystasz również z tych bardzo korzystnych warunków.

Jeśli chodzi o tych, którzy woleli nieprawdopodobne przygody Jessego Faddena niż przygody udręczonego powieściopisarza, który mocą swojej latarki wypędził większość swoich demonów, może ich zapewnić, że Remedy również zamierza rozwijać markę. monitorowanie Z 505 grami. Jak niedawno ogłoszono, chodzi o grę wieloosobową monitorowanie Obecnie w fazie rozwoju, podczas gdy Remedy i 505 Games zgodziły się również kontynuować opracowywanie prawdziwego następcy monitorowanie.

  • Czytaj także | Mówi się, że zabieg podpisał z Epic Games, aby zrobić Alan Wake 2
READ  Apple Keynote: nowy iPad, iMac, AirPods 3 ... spodziewane ogłoszenia