Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Recenzja, która wędruje bez lokaja na Amazon

jesienny lokaj

Kiedy nie masz pieniędzy, masz pomysły. Kiedy my też nie mamy pomysłów, mamy Gerard Butler, zawsze gotowy do pomocy jako Monolit Kto bierze na przykład siebie, a kto nie waha się podnosić sufitu koproducenta – przecież nigdy nie służy się lepiej od siebie. Tym razem dobry Gerrard idzie w ślady swojej żony, która ją grała Jaime Alexander (martwy punkt), zgłoszone zaginięcie po przerwaniu oddawania moczu na stacji benzynowej. I prawdopodobnie niemożliwe byłoby wydłużenie tego wycięcia bez nadania mu większej objętości niż cały scenariusz.

Nie oszukuj na towarach, bez względu na to, jak bardzo są sfałszowane: znajdujemy lokaja W trybie niższej ochronyw tym jego wyraz twarzy jako szablonu remisji poudarowej oraz jego miłość do herbat ziołowych z gonadotropinami i ich metaforami. do tyłu na bazie benzyny. Tym razem nie jest typowym agentem Secret Service Upadek Białego Domu a co za tym idzie, ani bezwzględnego policjanta, ani nawet muskularnego mężczyzny w minispódniczce: każdemu człowiekowi bliżej do swojej roli w haniebny ruch GrenlandiaUwzględniono problemy z parą.

Leoninas

Problem polega na tym, że wzór tutaj jest zredukowany do najniższego wspólnego mianownika: Gerard Butler toJedna piorunochron na zużyty scenariusz. Jego bohater ma tylko jedną ścieżkę do przebycia, skręty na kostkach palców można policzyć za pomocą pół palca i błysków wprowadzających, oprócz tego, że Misja: Niemożliwa 3 Arcydzieło, to bardziej potwierdzenie bezsilności niż wzmacniacz stresu.

to jest Ekonomia uderzenia sprawiła, że ​​film się podobał Jeśli pokazuje szczerość, ale żaden aktor nie sprawia, że ​​chcesz w to uwierzyć. Ani Russell Hornsby jako podejrzany policjant, ani Ethan Embry jako bardzo podejrzany Knuckles, ani Cindy Hogan czy Bruce Altman, ponieważ rodzice mają wystarczająco dużo benzyny w silniku, aby wygenerować minimalną intensywność.

READ  Czym jest SkyShowtime i w jakich regionach będzie dostępny?

Zaginieni: Jimmy AlexanderSeif, domowy środek czyszczący, który sprawia, że ​​nawet kolor jej policzków znika

300 stopni gładkości

W scenariuszu bardziej osuszonym z wybrzeża, zniknął Film musi być kręcony przez Fałszowanie czasu trwania filmu. Przynajmniej na tym poziomie jest to festiwal. Tylko scena zniknięcia, dosłownie to, co nakręciło film Bardziej rozbudowany niż student kokainypróba rozegrania karty o tragiczną ironię generuje prawie tyle samo palpitacji, co kropla kofeiny rozcieńczonej do 15CH.

Potem mamy do czynienia z długimi minutami Gerrarda, który próbuje konkurować z Rockym, podnosząc imię Lisa, co jest historią Wykorzystaj w pełni olej silnikowy nasmarowany strunami głosowymi. środek drogi zniknął Boleśnie dotarł do punktu, od którego powinien był zacząć, gdyby film nadal wychodził… ​​Ale między tradycyjnym sceptycyzmem, który przedłuża pierwsze przesłuchania, Bezużyteczne wiersze zostały wprowadzone zaciekle W środku zsyntetyzowanych dialogów w nudnych ujęciach i odwróconych ujęciach, sztucznych odwróceniach… elastyczność sondy jest tak rozszerzona, że ​​spacerowicz na linie może twierdzić, że pobił rekord świata.

Zaginieni: Russell Hornsby„Szukam przyjaciela Sonica”

A kiedy rozszerzenie teraźniejszości nie wystarczy, zawsze jest stara dobra sztuczka retrospekcji, wszystko wywodzące się z własnego argumentu pary, przerywanego niezręcznymi poetyckimi wpisami. zniknął W połowie drogi do Meta wydajność techniczna na pustce A stek z żeberka nie nasyci anorektycznego gryzonia po tym, jak został pozbawiony tłuszczu. W pewnym momencie film został zgnieciony przez falę mózgową. Nawet gdy w szczytowym momencie próbuje wykonać montaż alternatywny, po prostu biegnie, zgodnie z arytmetyczną zasadą mnożenia przez zero, do do kwadratu nicość dziesięć razy.

przede wszystkim zniknął Pokazać Upiorna laska w pracy. A ponieważ te przyrządy celownicze nie są tu tak, jakby były przyczyną jakichkolwiek inwestycji technicznych, wnioskujemy, że ich rzadkość wynika z dotkliwego braku gotowych dodatków do kształtowania mostków nosowych. Zdecydowanie trudności rekrutacyjne nikogo nie wykluczają…

READ  Dlaczego postać Catherine awansowała w serialu? Produkt odpowiada

Butler nie spędza czasu na mrugnięciu jako głuchy, miałby sens z jego charakterem jako zwykłego człowieka, gdyby był to uprzedzenie, a nawet próba zdemontowania jego wizerunku poprzez niekorzystną równowagę sił. Ale nie, dobry Gerrard wkrótce powróci do wygodnego statusu zadowolonego bohatera, ujawniając, że zwyczajność jego roli była zasadniczo Doskonała wymówka, by nic nie sugerować.

La Disparue jest dostępne na Amazon Prime Video od 1 sierpnia 2022 r.

Zaginieni: oficjalny plakat