Real Madryt w finale Superpucharu Hiszpanii po potoku bramek

Saudyjscy kibice gwizdnęli, aby uczcić minutę ciszy ku czci Beckenbauera

Brak szacunku dla wielkiej legendy. W najbliższą środę minuta ciszy uczci pamięć Franza Beckenbauera przed półfinałem Superpucharu Hiszpanii pomiędzy Realem Madryt a Atletico w Riyadzie w Arabii Saudyjskiej. Jednak jak pokazują filmy nadawane w mediach społecznościowych, w tym momencie saudyjscy zwolennicy wygwizdali.

Gdy gracze obu drużyn zebrali się w środkowym kręgu, aby obserwować okres medytacji, przez długie sekundy słychać było syreny. Trudno zrozumieć przyczyny tej złości wobec niemieckiego „Kajzera”, który zmarł w niedzielę w wieku 78 lat.

to koniec ! Real Madryt w finale!

Festiwal bramek zakończył się zwycięstwem Realu Madryt nad Atletico Madryt 5:3 w półfinale Superpucharu Hiszpanii. Nagroda zawodnika meczu trafiła do Daniego Carvajala.

Podopieczni Carlo Ancelottiego zmierzą się ze zwycięzcą drugiej połowy meczu pomiędzy Barceloną a Osasuną (czwartek, godz. 20:00).

Finał zaplanowano na niedzielę.

Brahim Diaz trafia w samo sedno

5-3 jest realne!

Po długim kontakcie piłka ucieka za Oblakiem, który wstaje. Słoweński bramkarz daje z siebie wszystko, ale w połowie meczu zostaje wyprzedzony przez Brahima Diaza. Jedyne, co musi zrobić, to oprawić to w ramkę.

Real Madryt zagra w finale Superpucharu Hiszpanii!

Doliczone dwie minuty

Oblak wspina się na teren Kępy!

Prawdziwy wychodzi naprzeciw! Straszne dla Savicia!

Prawdziwy krok od finału!!! Savic przeciwko swojemu obozowi!

Carvajal dośrodkował z prawej strony do Joselu. Środkowy napastnik próbuje główkować, ale jest ona za krótka. Jednak Savic zostaje otoczony, widzi piłkę odbijającą się od jego stopy… i oszukuje Oblaka. Real Madryt wykorzystuje okazję i prowadzi już 4:3!

Arda Guler pochwaliła

Pojawia się długo kontuzjowany turecki ofensywny pomocnik. Zastępuje Valverde.

Zacznij od ostatnich 15 minut

Rozpoczyna się druga część dogrywki. Zamiast Ceballosa i Joselu wzięły udział Rodrygo i Vinicius Junior.

23 900 widzów w Riyadzie

Według Hiszpańskiej Federacji Piłki Nożnej dokładnie 23 392 widzów na trybunach Al Awal Park w Riyadzie!

Pół etatu w tym dodatkowym czasie

Real dominuje, ale jest nieśmiały.

Bardzo spokojny pierwszy mecz po dogrywce

W tej chwili nie ma wyraźnych szans na to przedłużenie…

Witsel podejmuje ryzyko w polu karnym

Pod presją Diaza, a następnie Rodrygo, Belg był bardzo blisko zdobycia bramki na 4-3, ale jego partnerom udało się uniknąć katastrofy!

READ  Ku sojuszowi przeciwko rosyjskiemu miliarderowi?

I znowu zaczynamy 2×15 minut!

Rozpoczyna się dogrywka!

Morata nie wznowił meczu

To Angel Correa będzie na boisku wznowić mecz.

Koniec regulaminowego czasu gry, nadchodzi przedłużenie!

Sędzia gwiżdże po drugiej połowie! Dlatego derby Madrytu będą trwały (co najmniej) 30 minut.

Vinicius Junior wrzuca piłkę w pole karne Bellinghama.

Ale nie, Oblak spodziewa się, że Bellingham wezwie do ostatniej akcji w regulaminowym czasie gry…

w kierunku przedłużenia

Pięć minut dodatkowego czasu!

Griezmann próbuje szczęścia

Po wybiciu piłki od Oblaka, który wymknął się obronie Realu, Griezmann przejmuje przy wejściu na pole karne piłkę od Kępy i od razu stara się ją dośrodkować. Nie jest ona jednak wystarczająco silna i hiszpański bramkarz ją łapie.

Real Madryt jest oblężony!

Czy Atletico Madryt wytrzyma tę burzę? Ataki mnożą się, a napastnicy Realu Madryt nie wahają się umieścić piłki w polu karnym!

Carvajal przywraca Real Madryt na mecz 3-3!

Co za mecz, co za widowisko! Real Madryt remisuje 3-3!

Po ruchu z lewej strony Camavingi Vinicius Junior przyspiesza i próbuje oddać strzał z trudnego kąta. Oblak wycofuje się. Bellingham podnosi się i oddaje mocny strzał. Obrońcy Atletico ustawiają blok przed linią. Jednak trzecia piłka była właściwa dla Carvajala, który posłał minę do siatki!

Wchodzi Camavinga

Reakcja Carlo Ancelottiego na koniec meczu. Ferland Mendy opuszcza boisko. Zamiast Tshwaminiego zagra także Brahim Diaz.

Atletico awansuje! 3-2!

Po dośrodkowaniu skierowanym w stronę Moraty sześć metrów dalej Kepa próbuje wyjść i udaje mu się dotknąć piłki w powietrzu… ta jednak odbija się od Rudigera i ląduje na jego drużynie!

3-2 dla Atletico Madryt!

Kroos gwizdał przy każdej piłce

Wygląda na to, że widzowie w Riyadzie nie zapomnieli krytyki Toniego Kroosa tego lata pod adresem piłki nożnej w Arabii Saudyjskiej po odejściu Jabriego Vegi.

Nagła szansa dla Carvajala!

Vinny bardzo szybko i spokojnie wykonuje rzut wolny w róg pola karnego. Służy Carvajalowi, który wbiega na dalszy słupek i zostaje całkowicie zapomniany. Jego strzał został zablokowany przez Oblaka.

Nowa krew

Po stronie Realu Modrić ustępuje Kroosowi.

Na poziomie Atletico Simeone udostępnił usługi Leno i Saula zamiast Moliny i Riquelme.

READ  Najlepsze niedzielne oferty na Mise-o-jeu +

Cierpienie Winicjusza Juniora

W kontrataku Vinicius pobiegł mocno lewym skrzydłem, po czym cofnął się w pobliże linii bramkowej. Brazylijski skrzydłowy próbuje oddać strzał. Oblak jest wystarczająco czujny.

Vinicius Junior nadal się trzyma… ale jeszcze nic!

Jak na razie sędzia nie odgwizdał żadnego gwizdka pomimo kontaktu Viniciusa Juniora z Llorente w rejonie Colchoneros!

Świetna szansa dla Leno

Leno ożywia mecz pięknym strzałem dośrodkowanym, który mija bramkę Kepy, po tym jak Morata odzyskuje siły po tym, jak Real stracił piłkę!

Tempo ponownie spadło

Atletico mało konfiskuje piłkę i spokojnie szuka okazji.

znowu się zaczyna !

Żadnych zmian po obu stronach.

Połowa czasu! 2-2!

Po tym wspaniałym meczu gracze schodzą do szatni z remisem 2:2.

Oblak sprzeciwia się festiwalowi Rodrigo!

Rodrygo sieje spustoszenie w strefie Atletico dwoma hakami przed obrońcami przeciwnika, a następnie oddaje strzał z bliskiej odległości… Jednak Oblakowi udaje się dokonać niemożliwego zadania dzięki cudownej obronie!

Rekordowy gol Griezmanna!!!

Griezmannnnnnnn!

Awansując w ataku, a następnie powalając Modricia na ziemię niszczycielskim hakiem, Antoine Griezmann wyrównuje wynik na 2-2!

Francuz zostaje absolutnym królem strzelców w historii Atletico Madryt, wyprzedzając Luisa Aragonesa! To jego 174. gol w barwach Colchoneros!

Real Madryt jest znacznie bardziej niesforny

Vinicius Junior uderza szóstą piłkę dla Realu Madryt na skraj pola karnego. Piłka ucieka i w ogóle nie trafia do celu. Jednak niesamowite ustawienie jest interesujące i zwiększa presję na Atleti.

Mendy pokonuje Atletico, a Real Madryt wykorzystuje!

Carvajal dośrodkowuje z prawej strony, po ziemi Ferland Mendy wydłuża drogę piłki zewnętrzną nogą. Oblak pobity!

2-1 dla Realu!

Naprawdę niebezpieczne z kąta

Rudiger i Tchouamini szybko wykorzystali rzut rożny Modricia. Na powierzchni Oblaka robi się gorąco.

Mocny rzut wolny Valverde!

W odległości 25-30 metrów, nieco poza środkiem, Valverde próbował szczęścia mocnym uderzeniem z rzutu wolnego! Nie jest oprawiony.

Korektor Rudigera! 1-1!

Również po rzucie rożnym Real Madryt zdobył bramkę! Po rzucie rożnym Modricia Rudiger był w lepszej sytuacji i mocnym uderzeniem głową minął Oblaka.

1-1!

Morata nie trafia w cel!

Atletico znajduje przewagę w ataku, a Llorente znajduje się przy piłce po prawej stronie i podaje w dalszy słupek Moraty, który trochę nie może zdobyć gola.

READ  Merkato | Mekato - Barcelona: zaufanie OL do odejścia Memphis Depay!

Real przejmuje prowadzenie

Madridistas utrzymywali się przy piłce w ostatnich minutach i wywierali pressing na ostatnich 30 metrach. Jednak próby przyspieszenia są szybko neutralizowane.

Zapomniałeś o rzucie karnym dla Rodrigo?

Rodrigo zostaje wysłany w pole karne Atletico w pobliżu linii bramkowej. Saul stawia opór i blokuje go całym ciałem. Brazylijski napastnik upada, a sędzia nie daje gwizdka.

Hermoso otwiera wynik dla Atletico!

Po rzucie rożnym Griezmanna Hermoso jest źle ustawiony i skacze wyżej niż wszyscy. Jego głowa celuje w bramkę, a Kepa jest oszołomiony!

1:0 dla Atletico!

Parada Kiby!

Cudowny atak Kepy, najdalszy strzał z prawej stopy Leno, leciał w przeciwległy róg!

Savic jest tyranem w regionie

Vinicius Junior pędził prawym skrzydłem, ale Savic zablokował go tyrańskim wślizgiem, który może być straszny w polu karnym, ale jest genialny. Kącik nic nie daje.

Pierwsza sytuacja Atletico

Piękna kula dzwonkowa od Griezmanna do Leno, wystrzelona z lewej strony w pole karne. Ale przepustka jest za długa.

Zaczynam!

Rozpoczęcie meczu rozpoczyna Real Madryt!

Minuta medytacji Beckenbauera

Piłkarze zebrali się na środku boiska, aby oddać hołd legendzie futbolu.

Skład Atletico, Griezmann tam jest

Kobiety w ciąży: Oblak – Savić, Jimenez, Hermoso – Llorente, De Paul, Koke, Saul, Leno – Morata, Griezmann.

Rezerwowi: Grbic, Gomez, Azpilicueta, Soyuncu, Molina, Galan, Marko, Witsel, Riquelme, Jesmera, Correa.

Skład Realu Madryt, obrońca tytułu Ferland Mendy

Kobiety w ciąży: Arrizabalaga – Carvajal, Rudiger, Nacho, F. Mendy – Valverde, Chouamini, Modrić – Bellingham – Rodrigo, Vinicius Junior.

Rezerwowi: Lunin, Kroos, Camavinga, Joselu, Ceballos, Garcia, P. Diaz, Guler, Martin, Paz, Tobias.

Start jest o godzinie 20:00

Dobry wieczór, witamy w transmisji na żywo RMC Sport z pierwszego meczu półfinałowego Superpucharu Hiszpanii pomiędzy Realem Madryt i Atletico Madryt. Mecz rozpocznie się dokładnie o ósmej wieczorem czasu Riyad (Królestwo Arabii Saudyjskiej).

Zwycięzca zmierzy się z Barceloną lub Osasuną, które zmierzą się ze sobą w czwartkowy wieczór.

Ten mecz może być dla Antoine'a Griezmanna szansą na zostanie w końcu absolutnym królem strzelców Colchoneros. Obecnie ma taki sam bilans jak Luis Aragonés ze 173 golami.