Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

ranking |  Najlepsze europejskie miasta, które łączą biznes z wypoczynkiem

ranking | Najlepsze europejskie miasta, które łączą biznes z wypoczynkiem

Ponieważ trend pracy zdalnej nie wykazuje oznak spowolnienia, coraz więcej podróżnych nie może się doczekać połączenia pracy z rozrywką. Wiele krajów europejskich zaczęło oferować wizy dla Cyfrowi nomadzizwłaszcza Portugalia, Hiszpania i Grecja.

Jeśli wybierasz się na długie wakacje lub kilka miesięcy poza domem, ważne jest, aby wybrać miejsce docelowe, które spełni Twoje potrzeby. Na szczęście marka turystyczna Karol Fryderyk Stworzył ranking najlepszych europejskich miast tzw. rozrywka On rozumie biznes rozrywkowy (Praca i odpoczynek).

Korzystając z danych z Airbnb, TripAdvisor i innych źródeł, firma przeanalizowała przestrzenie coworkingowe, szereg luksusowych kwater, oferowane zajęcia rekreacyjne oraz średni wynik wskaźnika jakości i bezpieczeństwa Wi-Fi dla każdego miasta.

Lizbona: najlepsze miejsce na połączenie biznesu i wypoczynku

Stolica Portugalii prowadzi w rankingu miast, w których można połączyć biznes z wypoczynkiem. Raport Carla Friedrika wykazał, że ponad 90% restauracji ma cztery gwiazdki, co jest dobrą wiadomością dla smakoszy, którzy chcą delektować się… Kaldera Bixie lub jeden arroz ao marisco.

Lizbona ma 53 przestrzenie coworkingowe, z których wszystkie są wysoko oceniane i oferują dobre możliwości pracy poza pokojem hotelowym. Prawie 60% miejskich uzdrowisk i centrów odnowy biologicznej ma również czterogwiazdkowe oceny, więc relaks po pracy nie jest trudny.

Kopenhaga: najlepsze miejsce na dobre połączenie Wi-Fi

Chociaż Kopenhaga nie znajduje się w pierwszej dziesiątce miast, jest najwyżej ocenianym europejskim miastem pod względem jakości połączenia Wi-Fi. Stolica Danii często zajmuje czołowe miejsca na listach najbezpieczniejszych miast na świecie.

Barcelona: najlepsze miasto dla przestrzeni coworkingowych

Przestrzenie coworkingowe w Barcelonie są idealne, jeśli chcesz zmienić swoje środowisko pracy lub jeśli stwierdzisz, że Twoje mieszkanie nie oferuje wystarczająco dużo miejsca. Według raportu Carla Friedricha Barcelona, ​​jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych w Hiszpanii, jest najlepiej ocenianym miastem pod względem jakości przestrzeni coworkingowych.

READ  Główny turecki Isbank przestał korzystać z rosyjskiego systemu płatności Mir.

Rzym: najlepsze miejsce na nocleg i degustację potraw

Jeśli nastawisz się bardziej na rozrywkę niż na biznes, włoska stolica uwiedzie Cię jakością bazy noclegowej i gastronomii. Rzym jest pełen miejsc noclegowych Airbnb Plus z Wi-Fi. W tym roku w mieście otwarto również kilka nowych luksusowych hoteli.

Pod względem kulinarnym nie jest zaskoczeniem, że włoska stolica znajduje się na szczycie listy z około 11 306 restauracjami, z których 99% ma cztery gwiazdki. Danie z makaronem carbonara lub pensarumuńska wersja pizzy, to wspaniała nagroda po długim dniu przy komputerze.

Kraków: Najlepsze miasto do odwiedzenia ze względu na zabytki i widoki

Jeśli zwiedzanie pozwala Ci się zrelaksować po ciężkim dniu pracy, rozważ spędzenie trochę czasu w Krakowie. Polskie miasto zajęło pierwsze miejsce jako destynacja z najlepszymi atrakcjami i punktami widokowymi.

Kraków ma około 268 punktów szczególnych, z których 87% ma ocenę co najmniej czterech gwiazdek w serwisie TripAdvisor.

Przetłumaczony artykuł z amerykańskiego magazynu Forbes – Autor: Rebecca Ann Hughes

<< اقرأ أيضًا: خمسة عناوين ملهمة لإقامة ربيعية في باريس >>>