Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ralf Rangnick trenerem Manchesteru United do końca sezonu

Zgodnie z oczekiwaniami Ralph Rangnick będzie trenerem Manchesteru United do końca sezonu. Klub Manconian oficjalnie ogłosił w poniedziałek powołanie Niemca do 30 czerwca, czyli daty wygaśnięcia jego umowy na czas określony. Następnie będzie nadal pełnić rolę doradczą przez następne dwa lata.

„Ralph jest jednym z najbardziej szanowanych trenerów i innowatorów w europejskiej piłce nożnej, Powiedział John Murtaug, dyrektor piłkarski Manchester United. Był naszym pierwszym tymczasowym kandydatem, zwłaszcza ze względu na jego nieocenione przywództwo i umiejętności techniczne, które wniósł. Wszyscy w klubie nie mogą się doczekać współpracy z nim w przyszłym sezonie, a potem przez kolejne dwa lata w roli doradcy. „

z jego strony, Nadal w komunikacie prasowym, aby sformalizować swoją nominacjęRalph Rangnick powiedział: „Cieszę się, że mogę dołączyć do Manchesteru United i skupiam się na tym, aby klub odniósł sukces w tym sezonie. Zespół jest pełen talentów i ma dobrą równowagę młodości i doświadczenia. Wszystkie moje wysiłki w ciągu najbliższych sześciu miesięcy będą polegać na tym zawodnicy realizują swój potencjał, zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo. Poza tym z niecierpliwością czekam na wspieranie długoterminowych celów klubu w ramach doradztwa.

Michael Carrick pozostanie na czele zespołu, dopóki nie zostanie potwierdzona wiza pracownicza Ralpha Rangnicka.

READ  Dla Słowacji kultowym graczem pozostaje Marek Hamsik